اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرکت MoneyGram معاملات با ریپل را به تعلیق در آورد

salamcrypto

شرکت مانی گرام می‌گوید به دلیل عدم اطمینان در مورد برنده شدن ریپل در پرونده شکایت سازمان بورس، این شرکت تجارت در پلتفرم ریپل را متوقف کرده است.
سرویس بین المللی انتقال پول مانی گرام می‌گوید که در میان دادخواست های اخیر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، رابطه خود را با شرکت پرداخت بلاکپین ریپل تغییر داده است.
با توجه به چشم انداز سه ماهه مانی گرام، این شرکت برای سه ماهه اول سال 2021 این شرکت هیچ برنامه ی سودگیری از هزینه های کارمزد ریپل ندارد. مانی گرام گفت که در سه ماهه اول سال 2021 بیش از 12 میلیون دلار سود خالص از ریپل داشته است.
مانی گرام گفت که به دلیل دادخواست سازمان بورس آمریکا از این شرکت، تجارت در پلتفرم ریپل را متوقف کرده است.
همکاری این دو شرکت به صورت جدی از سه سال پیش آغاز شد، در آن زمان مانی گرام، ریپل را در پلتفرم پرداخت خود ادغام کرد.
سال بعد، ریپل و مانی گرام برای پرداخت های برون مرزی و تسویه حساب های ارزی با دارایی های دیجیتال با یکدیگر مشارکت کردند.
ریپل در نوامبر 2019 در ازای 50 میلیون دلار 10 درصد از سهام این شرکت را خریداری کرد و از دسامبر سال 2020، این شرکت تقریباً 15 میلیون دلار از سهام مانی گرام را فروخته است.
با این حال در دسامبر سال 2020 خبری مبنی بر اینکه سازمان بورس آمریکا اقدامات قانونی علیه ریپل و همچنین مدیرعامل آن یعنی برد گارلینگهاوس و مدیرعامل قبلی این شرکت یعنی کریستین لارسن، انجام داده است، اعلام شد. از آن زمان مانی گرام سعی کرده بود که از این شرکت فاصله بگیرد. چند روز پس از اعلامیه سازمان بورس آمریکا، مانی گرام اعلام کرد که هرگز از خدمات Ripple’s On-Demand یا RippleNet برای انتقال مستقیم وجوه استفاده نکرده است.
مانی گرام تنها شرکتی نیست که به دادخواست سازمان بورس علیه ریپل واکنش نشان داده است. بسیاری از صرافی ها مبادلات این ارز دیجیتال را از لیست خود یا خارج کرده و یا به حالت تعلیق در آورده اند. اگرچه اعلام خبر این دادخواست در ابتدا باعث افت قیمت ریپل شد اما این توکن طی دو ماه اخیر تا حد زیادی بهبود یافته و در زمان انتشار این مقاله قیمتی در حدود 0.59 دلار داشته است.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  صحبت مارک کوبان درباره Aave ، SushiSwap و DeFi

گزیده اخبار

 

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا