اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین گوی سبقت را در ژاپن از رمزارزهای بومی XPRو MONA گرفت!

salamcrypto

اکثریت قریب به اتفاق تریدرهای رمزارزی ژاپنی که از سال گذشته شروع به ورود به بازار ارزهای دیجیتال کردند ممکن است صرفاً در بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

براساس داده های منتشر شده در تاریخ 19 اوت از انجمن صرافی های دارایی مجازی و رمزارزیِ  ژاپن (JVCEA) ، در ماه آوریل ، بازار رمز ارزی  ژاپن ، تسلط بیت کوین نسبت به  باقی آلت کوین ها به بیش از 87٪ رسید. هیچ توکن دیگری سهمی  بیشتر  از 6٪ از حجم معاملات ماهانه را به خود اختصاص نداد. در همان ماه ، تعداد حسابهای فعال برای معاملات  رمزارزی نقطه ای در ژاپن با افزایش 13 هزار و 987 مورد  روبرو شد که به بالاترین میزان رسیده است.

علاقه بیشتر تریدرهای ژاپنی به بیت کوین نسبت به رمزارزهای ژاپنی XRP و MONAیویا هاسگاوا – Yuya Hasegawa – یکی از تحلیل گران بازار بورس ژاپن ، گفت: “به نظر می رسد، سرمایه گذاران ژاپنی علاقه  آنها به  آلت کوین ها ی دیگر نسبت به  بیت کوین در حال کاهش است.” “با توجه به رشد تعداد حساب های فعال ، اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان در بازارهای جدید در ژاپن ، به ویژه از تابستان گذشته ، به احتمال زیاد فقط علاقه مند به بیت کوین هستند.”

تجزیه و تحلیل Hasegawa نشان می دهد که XRP یکی از بزرگترین بازنده ها در میان معامله گران وتریدرهای رمزارزی ژاپنی است.  این الت کوین، زمانی حدود 40٪ از ارزش معاملات ماهانه در بازار رمزارزی ژاپن را به خود اختصاص داده بود  اما این تعداد در ماه آوریل به 5٪ کاهش یافت. بیت کوین (BTC) نیز به طور خلاصه در ماه فوریه بازی را به MonaCoin (MONA) از داد ، اما پس از مراحل اولیه بیماری همه گیر کووید نوزده-Covid 19- در ماه مارس ، دوباره تسلط خود را به دست آورد.

بیشتر بخوانید:  آخرین وضعیت به روزرسانی کاردانو

براساس داده های CoinMarketCap ، تسلط بیت کوین در سراسر جهان از Q1 2017 از 70 درصد تجاوز نکرده است. در زمان این نوشتار ، سکه  بیت کوین تقریباً 58٪ از 373.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری مرکب را تشکیل می دهد که پایین ترین نقطه آن در 12 ماه است.

منبع www.investing.com


گزیده ای از اخبار :

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا