اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ماسک: من هرگز نگفتم که مردم در رمز ارز سرمایه گذاری کنند

ماسک: من هرگز نگفتم که مردم در رمز ارز سرمایه گذاری کنند

به گزارش زوم ارز، در مصاحبه‌ی اخیر ایلان ماسک با بلومبرگ، از وی پیرامون ریزش شدید بازار رمز ارزها و اینکه آیا با وجود چیزی که بازار طی ماه گذشته به خود دید، مردم باید در دارایی غیر متمرکز سرمایه گذاری کنند یا نه، پرسیده شد. پاسخ وی به این سوال، برای بازار خوشایند نبود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ماسک اعلام کرد که وی هرگز نگفته بود که مردم باید در رمز ارزها سرمایه گذاری کنند، بلکه گفته بود که آن‌ها تنها باید بیت کوین را به شکل یک سرمایه گذاری شخصی خریداری کرده و نباید بقیه را به قرار دادن خود در معرض چنین شکل پر خطری از دارایی، وادار کنند.

همچنین، این کارآفرین افزود که دارایی بیت کوین تسلا و اسپیس ایکس، تنها بخشی کوچک از مجموع دارایی آن‌ها را تشکیل می‌دهد و این مقدار، این کمپانی‌ها را در معرض خطر خاصی قرار نمی‌دهد. در ضمن، وی اشاره کرد که مدیریت بحران در هنگام خرید این دارایی دیجیتال پر نوسان، امری کلیدی بوده است.

کوین کده

علاوه بر آن، ماسک افزود که وی به پشتیبانی از دوج کوین ادامه خواهد داد؛ چرا که وی به طبیعت غیر متمرکز این پروژه و استفاده از آن به عنوان ابزار پرداخت، باور دارد.

بیشتر بخوانید:  سولانا به زودی به صرافی Deribit می‌آید

به دنبال ریزش بیش از 30 درصدی بازار رمز ارز، بیشتر سرمایه گذاران سازمانی پوزبشن‌های خود را بستند و بازار دارایی دیجیتال را ترک کردند. بیشتر کمپانی‌ها و شرکت‌های بزرگ، پشتیبانی از پرداخت‌های رمز ارز را، تا زمان بهبود وضعیت قیمت‌ها، متوقف کردند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا