اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بروزرسانی جدید اتریوم

salamcrypto

بروزرسانی جدید اتریوم با نام برلین بر روی بستر چهار EIP راه اندازی خواهد شد.
انتظار می‌رود بروزرسانی این شبکه در تاریخ 14 آپریل ارائه خواهد شد که شامل 4 طرح بهبود برای بهبود این شبکه می‌شود.
بعد از ماه ها برنامه ریزی حالا تیم توسعه دهنده اتریوم جدول زمانی ای برای این بروزرسانی تعیین کرد و که این کار یک نقطه عطف مهم در رودمپ توسعه این شبکه محسوب می‌شود.
بنا به گفته های تیم بیکو این بروزرسانی قرار است از طریق شبکه اصلی اتریوم و در بلوک 12244000 و در تاریخ 14 آپریل راه اندازی شود. اولین آزمایش این ارتقاء که راپستن نام دارد در تاریخ 10 مارس عملیاتی خواهد شد و سپس آزمایش های گرلی و رینکبی به ترتیب در تاریخ 17 و 24 مارچ عملیاتی خواهند شد.
به اپراتور های نود اتریوم پیشنهاد شده که هرچه سریع تر نود های خود را تا 7 آپریل به نسخه هایی که از بروزرسانی برلین پشتیبانی می‌کنند ارتقا دهند.
بکو افزود: اپراتور های نود اتریوم باید نود های خود را تا قبل از بلاک فورک ارتقا دهند. به دلیل تنوع زمانی این بلاک، توصیه می‌شود که چندین روز قبل از تاریخ مورد انتظار ارتقا دهند.صرافی ها، خدمات دهندگان کیف پول ها و دارندگان اتریوم نیازی نیست هیچ کاری انجام دهند.
به روز رسانی های قبلی اتریوم یعنی استانبول و میور گلاسیر در دسامبر 2019 و ژانویه 2020 ارائه شدند. به روز رسانی فعلی از روی Devcon 0 که در برلین برگزار شد نام گذاری شده است و  به روز رسانی بعدی اتریوم از روی Devcon 1 که در لندن برگزار خواهد شد نام گذاری می‌شود.
کاربران و تحلیلگران معتقدند که این افزایش قیمت اتریوم بخاطر معرفی اتریوم 2.0 در دسامبر سال 2020 است. قبل از ارائه کامل این بروزرسانی چندین بروزرسانی دیگر هم ارائه خواهند شد که در نهایت پروتکل اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام تغییر کاربری خواهد داد.
قیمت اتریوم در حال حاضر در محدوده 1800 دلار معامله می‌شود و نسبت به شبانه روز گذشته حدوداً 5 درصد افزایش یافته است.
منبع: Cointelegraph

بیشتر بخوانید:  چهارشنبه خونین بازار ارزهای دیجیتال

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا