اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انجام پرداخت ها با ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز یک مقام دولتی مدعی شد که یک لایحه جدید مربوط به ارز های دیجیتال در اوکراین با وجود عدم شناسایی رمز ارز ها به عنوان پول قانونی این کشور، امکان پرداخت با ارز های دیجیتال مانند بیت کوین در این کشور فراهم خواهد شد.

سلام کریپتو

الکساندر برنیاکوف معاون وزیر تحول دیجیتال اوکراین اطمینان دارد که پرداخت با ارز های دیجیتال در اوکراین از طریق واسطه های پرداختی که امکان تبدیل ارز های دیجیتال به فیات را فراهم می‌کنند کاملاً قانونی است.

این مقام در مصاحبه روز جمعه خود با نشریه مالی محلی Minfin گفت که پیش نویس لایحه دارایی های دیجیتال در اوکراین به وضوح بیان می‌کند که ارز های دیجیتال در کشور کاملاً قانونی نیستند و تنها اجازه خرید ارز های دیجیتال صادر شده است.

با این حال در این لایحه تصریح شده است که شرکت های فعال در این حوزه همچنان قادر به ارائه خدمات برای تبدیل ارز های دیجیتال به ارز های فیات هستند و در این خصوص الکساندر برنیاکوف گفت:
امروزه، قوانین در اوکراین به شما اجازه پرداخت با دلار کاغذی را نمی‌دهند اما به راحتی می‌توانید با کارت های اعتباری هزینه خرید های خود را دلار پرداخت کنید و ارزها در حین پرداخت فوراً تبدیل خواهند شد و بنابراین پرداخت با ارز های دیجیتال در اوکراین از طریق واسطه ها کاملاً قانونی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاری Grayscale روی تعدادی از آلت کوین ها

برنیاکوف همچنین خاطرنشان کرد که این لایحه در آینده به طور رسمی روند تجارت و ترید ارز های دیجیتال را مشروعیت خواهد بخشید و در این خصوص گفت:

صرافی ایرانی کارت

ما انتظار داریم که یک بازار کامل از خدمات واسطه ای برای پرداخت کالا توسط ارز های دیجیتال، ذخیره و مبادله آنها را داشته باشیم و این امر امکان استفاده از ارز های دیجیتال را افزایش خواهد داد.

بنظر شما همراهان زوم ارز، این لایحه چه زمانی در کشور ما تصویب خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا