اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدارک جدید سازمان بورس آمریکا علیه بنیان گذار ریپل

salamcrypto

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می‌خواهد بداند که آیا درآمد شرکت Ripple Labs ماحصل فروش ریپل توسط برد گارلینگهاوس و بنیان گذار ریپل یعنی کریس لارسن است.
وکیل ارشد سازمان بورس آمریکا آقای خورخه تنریرو در نامه ای به قاضی فدرال نیویورک سارا نتبورن نوشت که این آژانس شواهی بدست آورده است که نشان می‌دهد لارسن علی‌رغم نظارت قانونی به جا به جا کردن ریپل های خود ادامه می‌دهد.
تنیرو ادعا می‌کند که وضعیت مالی متهمان از اهمیت شدیدی برای این پرونده برخوردار است.
با به دست آوردن سوابق بانکی لارسن و گارلینگهاوس می‌توان از معاملات ریپل آنها پرده برداشت و به فروش عظیم ریپل توسط آنها اشاره کرد:
بدون سوابق بانکی، سازمان بورس باید به حرف متهمان اعتماد کند و حرف آنها را بپذیرد ولی اعتمادی به حرف آنها نیست و بدون سوابق بانکی سازمان بورس نمی‌تواند تمام فروش های ریپل توسط این دو را در نظر بگیرد.
این آژانس در دادخواست خود علیه ریپل مدعی شد که گارلینگهاوس و لارسن در زمان پرونده سازمان بورس علیه آنها و ممنوع شدن معاملات ریپل به ترتیب 159 و 450 میلیون دلار درآمد حاصل از فروش ریپل های خود داشته اند.
با این حال، از آنجا که معاملات ریپل با نام مستعار انجام می‌شود، متهمان می‌توانستند خیلی بیشتر از این رقم به جیب بزنند.
در اوایل این ماه سازمان بورس به برخی از بانکها که این دو فرد در این بانک ها با حساب های خود تراکنش انجام داده اند احضاریه ای ارسال کرد تا سابقه تراکنش های این دو فرد را بدست بیاورد.
همانطور که قبلاً گزارش دادیم لارسن و گارلینگهاوس از قاضی خواستند که این احضاریه ها را لو کند بخاطر اینکه تراکنش های آنها ارتباطی با این پرونده ندارد.
با این حال تنیرو می‌نویسد که سازمان بورس به جز تعیین میزان فروش ریپل توسط آنها در زمان رو به رو شدن با این پرونده، هیچ علاقه ای به امور مالیِ دیگر متهمان ندارد.
به نظر شما با ارائه کردن مدرک تخلف جدید برد گارلینگهاوس و کریس لارسن آیا سازمن بورس علیه ریپل پیروز خواهد شد؟

بیشتر بخوانید:  شرکت Grayscale اتریوم خریداری کرد

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا