اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جایگاه اجرایی جدید در دیزنی برای متاورس

جایگاه اجرایی جدید در دیزنی برای متاورس

به گزارش زوم ارز، در روز سه شنبه غول سرگرمی، دیزنی، مایک وایت را به عنوان معاون اول نسل جدید داستان گویی و تجربه ی مصرف کننده انتخاب کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وایت که در سال 2011 به دیزنی پیوسته بود، در دهه ی گذشته جایگاه های مدیریتی زیادی را تجربه کرده است؛ از جمله معاونت اول تجربیات پارک فناوری در حال ظهور و نوآوری را داشته است. حال او مسئولیت هدایت راهبرد های پیرامون متاورس را بر عهده خواهد داشت.

پیش از پیوستن به دیزنی، وایت تجربه ی فعالیت ده ساله در یاهو داشت و به جایگاه مدیریت راهبردها و فناوری رسیده بود.

کوین کده

باب چاپک مدیرعامل دیزنی می‌گوید این کمپانی قادر به خلق الگوی جدیدی خواهد بود که می‌تواند تعریفی جدید و متفاوت از سرگرمی ارائه دهد:

“امروز، ما این فرصت را داریم تا این جهان ها را به هم متصل کنیم و الگوی کاملا جدیدی برای تجربه و ارتباط جامعه ی هدف ما با داستان هایمان ایجاد کنیم”.

پس از تجربه ی سه ماهه ی بسیار تاثیرگذار، در حال حاضر دیزنی روی جایگاه خود در استریم مسابقه های ورزشی و خلق دنیای متاورس منحصر به فرد خود تمرکز کرده است. اخیرا چاپک گفت که دنیای متاورس در برنامه های این غول سرگرمی در اولویت کامل قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  ورود شیبا اینو به دنیای متاورس

بر اساس گزارشات، اخیرا دیزنی یک آگهی شغلی منتشر کرد که پیرامون استخدام یک متخصص در زمینه یNFT ها بود.

باب ایگر، رییس سابق دیزنی، پیش‌بینی کرد که NFT ها می‌توانند محبوبیت بسیار زیادی به دست آورند. در حالی که به دزدی به عنوان مشکل کلیدی آن ها اشاره کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا