اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مصاحبه جدید مارک کوبن

salamcrypto

مارک کوبن می‌گوید رمزنگاری در شرف نحوه تغییر کارکرد همه مشاغل است. سرمایه گذار میلیارد مارک کوبن می‌گوید رمزنگاری و ارز های دیجیتال به طور اساسی نحوه عملکرد مشاغل را متحول خواهند کرد.
در یک مصاحبه جدید، کوبن به جیسون کالاکانیس مجری پادکست انجل می‌گوید که فناوری بلاکچین و امور مالی غیرمتمرکز دیفای در آستانه انقلاب در بسیاری از صنایع هستند.
این غول حوزه کارآفرینی توضیح می‌دهد که هرچه بخش نوپای دیفای رشد کند و مخاطب پسندتر شود، مشاغل و افراد متوجه می‌شوند که می‌توانند بدون دردسر های موجود در بانکداری سنتی به یک سیستم مالی ساده دسترسی پیدا کنند.
وی گفت: اگر شما ده هزار دلار در بانک پول دارید و نیاز به گرفتن 2500 دلار وام برای تعطیلات خود هستید آنها این وام را شاید به شما با 19 درصد سود پرداخت کنند. مهم نیست که چقدر پول داشته باشید، گرفتن یک وام واقعی از بانک بسیار دردسر دارد. خب شما می‌توانید به جای این دردسر ها وارد Compound شوید و فقط پول را آنجا قرار دهید، من از Aave استفاده می‌کنم و اگر بخواهم 2500 دلار وام بگیرم کمتر از 15 ثانیه طول خواهد کشید که این روند در بانکداری سنتی شش ماه طول خواهد کشید و این دیوانه وار است، این نحوه کار همه مشاغل را تغییر خواهد داد.
کوبن می‌گوید هرچه پلتفرم قرارداد های هوشمند قابل اعتمادتر و کاربرپسندتر شوند، فضای رمزنگاری شده به نقطه ی جدیدی می‌رسد و بنظر می‌آید که ایده تمرکززدایی امور مالی ممکن شده است.
” برای من، هنگامی که مردم نسبت به بلاکچین به ویژه در اتریوم و قرارداد های هوشمند، وقتی که مردم آنها را فهمیدند و از آنها استفاده کردند، این یک قدم رو به جلو بود.
در آن زمان، مردم متوجه شدند که بیت کوین یک ارز نیست و بلکه یک ذخیره ارزش است. حتی اگر بتوانید با اتریوم از طریق بلاکچین چیزهایی بخرید باز هم اتریوم واقعاً یک ارز نیست، با قرارداد های هوشمند می‌توانید غیرمتمرکز بودن را ایجاد کنید و مردم همه به آن اعتماد می‌کنند.”
کوبان در ادامه پیش‌بینی می‌کند که با افزایش محبوبیت دیفای، NFT ها هم پیشرفت خواهند کرد که این آینده ای را توصیف می‌کند که تقریباً هر دارایی فیزیکی قابل دیجیتالی شدن است.
منبع: dailyhodl

بیشتر بخوانید:  ویتالیک بوترین در نقش قهرمان

گزیده اخبار

 

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا