اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مصاحبه جدید Francis Suarez شهردار میامی

salamcrypto

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت، ایالات متحده باید با تأمین انرژی پاک مراکز ماینینگ بیت کوین را راه اندازی کند تا مشکلات زیست محیطی کمتر شوند.
فرانسیس سوارز شهردار میامی مدعی شد که اکثر بیت کوین های استخراجی با استفاده از انرژی های کثیف در خارج از ایالات متحده بدست می‌آیند.
سوارز درباره پیامد های زیست محیطی استخراج بیت کوین با این انرژی های کثیف در یک پادکست با لورا شین روزنامه نگار ارز های دیجیتال بحث کرد. شهرداری میامی گفت که ایالات متحده بخاطر امنیت ملی باید بیت کوین بیشتری استخراج کند.
بخشی از مشکل ما این است که 90 درصد بیت کوین های ماین شده در آمریکا ماین نشده اند و این 90 درصد در کشور هایی انجام می‌شود که از انرژی های کثیف استفاده می‌کنند. بنابراین سوارز این فعالیت را کاری کثیف دانست.
این مقام رسمی ایالات متحده بیان کرد که ایالات متحده باید با تأمین انرژی پاک و تجدید پذیر وضعیت مراکز استخراج و داده بیت کوین را بهبود ببخشد.
وی افزود:
ما انرژی هسته ای داریم که یک انرژی پاک است و این منبع انرژی اساساً نامحدود است.
سوارز گفت میامی می‌تواند به عنوان بخشی از این هدف امنیت ملی حفاظت از محیط زیست، مراکز استخراج بیت کوین را راه اندازی کند.
وی افزود:
اگر ما استخراج بیشتری در ایالات متحده انجام دهیم به نفع جامعه رمزنگاری خواهد بود زیرا ما با انرژی پاک این کار را انجام خواهیم داد. با این کار هم انرژی های خورشیدی بهبود می‌یابند و هم استخراج بیت کوین کارآمدتر خواهد شد.
فرانسیس سوارز به عنوان یکی از طرفداران اصلی صنعت رمزنگاری در ایالات متحده شناخته می‌شود و وی اقدامات متعددی در پشتیبانی از این صنعت در میامی انجام داده است، از جمله اقدامات او می‌توان به پرداخت مالیات و حقوق ساکنان میامی با بیت کوین اشاره کرد.
نرخ مصرف انرژی بیت کوین پس از اینکه این ارز دیجیتال به سطح قیمتی های جدید رسید و دچار افزایش قیمت شد رشد فزاینده ای داشته است.
در اواسط ماه مارچ تحلیلگران آمریکایی استدلال کردند که بیت کوین یک دارایی مخرب زیست محیطی است و مدعی شدند که کربن دی اکسید داشتن یک بیت کوین معادل داشتن 60 اتومبیل است.
بر اساس داده های شاخص مصرف انرژی بیت کوین Digiconomist نرخ مصرف انرژی بیت کوین در تاریخ 28 مارچ به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی سالانه 89.9 ترا وات بر ساعت رسید.

بیشتر بخوانید:  شاخص های قیمت Ripple (XRP) یک افت شدید را نشان می دهد

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: cointelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا