اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مصاحبه جدید مدیرعامل مایکروسافت

salamcrypto

برد اسمیت مدیرعامل شرکت مایکروسافت علاقه چندانی به ارز های رمزنگاری شده شرکتی ندارد.
کاترین بوسلی روزنامه نگار نشریه بلومبرگ گزارش داد که رییس شرکت مایکروسافت آقای برد اسمیت مجذوب مفهوم توکن های دیجیتال منتشر شده به صورت خصوصی نیست. این گزارش از یک کنفرانس آنلاین به میزبانی بانک International Settlements تهیه شده است.
در تاریخ 24 مارچ 2021 رییس شرکت مایکروسافت برد اسمیت مدعی شد که سیستم های دولتی بهترین سیستم ها برای انتشار رمزارز هستند. پس از اخبار منوط به انتشار گاز های گلخانه ای شرکت ها، اعتبار آنها هنوز هم در سطح بسیار حساسی قرار دارد و با ارائه رمزارز نمی‌توان روی این اعتبار ریسک کرد.
به گفته وی، یک کشور تنها نهادی است که توانایی تضمین تأمین منابع و مستئولیت یک رمزارز را دارد، در حال حاضر شرکت های بزرگ قادر به انجام چنین کاری نیستند.
برای اولین بار، زمانی که فیسبوک رمزارز  Libra را مطرح کرد بحث در مورد توسعه رمزارز توسط شرکت ها مطرح شد.
مدیرعامل مایکروسافت اظهار داشت که شرکت وی در منطق و برنامه پیشرفت تجاری خود چنین جاه طلبی هایی ندارد. مایکروسافت ترجیح می‌دهد از چنین فعالیت هایی دور باشد.
” ما بانک نیستیم و نمی‌خواهیم به یک بانک تبدیل شویم و نمی‌خواهیم به رقابت با بانک ها بپردازیم.”
آقای اسمیت در میان بحث توسعه رمزارز های بومی بانک های مرکزی بمبی را پرتاب کرد و فاش کرد که در جولای 2021 تحقیقات جدید در مورد ابزار های ایجاد دلار دیجیتال توسط فدرال رزرو رونمایی خواهند شد و این مطلب قبلاً توسط U.Today گزارش داده شده بود.
تحلیلگران بلومبرگ اعتراف می‌کنند که غول های وال استریت هنوز هم بسیار مشتاق نسبت به تحقیقات فدرال رزرو در مورد CDBC ها نیستند.
جروم پاول رییس فدرال رزرو و شورای CB در اروپا توافق کردند که در آماده سازی پول دیجیتال بانک های مرکزی آمریکا و اروپا هیچ عجله ای نداشته باشند.

بیشتر بخوانید:  بایننس برای دقایقی از دسترس خارج شد

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا