اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مصاحبه 👨‍🎤 جدید مدیرعامل ریپل

برد گارلینگهاوس در این مصاحبه فاش می‌کند در صورت پیروزی سازمان بورس در دادخواستی علیه آنها، چه اتفاقی برای ریپل رخ خواهد داد.
وی می‌گوید در صورت رخ دادن چنین اتفاقی آنها شرکت خود را به خارج از مرز های ایالات متحده خواهند برد.
آقای گارلینگهاوس در بخشی از مصاحبه خود با Axios که در تاریخ  7 مارچ در شبکه HBO پخش شد اشاره کرد که اگر شرکت وی در دادگاه پیروز نشود و قافله را به سازمان بورس آمریکا ببازد ممکن است آنها از ایالات متحده خارج شوند.
این مصاحبه در حالی رخ داد که کریس لارسن یکی از بنیان گذاران ریپل هفته گذشته گفت که دفتر مرکزی این شرکت در سانفرانسیسکو باقی خواهد ماند.با این حال اما گارلینگهاوس باور دارد که آنها در دادگاه بر سازمان بورس پیروز خواهند شد.
همانطور که توسط U.Today گزارش شد، این مقام اجرایی ادعا کرد که حتی در صورت فروپاشی شرکت Ripple Labs، باز هم ارز دیجیتال ریپل که هفتمین ارز برتر بازار ارز های دیجیتال است به تجارت خود در صرافی ها ادامه خواهد داد.
علاوه بر این، اقای گارلینگهاوس که معاون سابق مدیرعامل شرکت یاهو بود اظهار داشت که اگر بخواهد شرکت جدیدی را تأسیس کند این شرکت در ایالات متحده مستقر نخواهد بود.وی بار دیگر تأکید کرد که عدم رهبری صنعت بلاکچین برای آمریکا بسیار مضر است.
وی افزود: ماهیت ایالات متحده مشارکت در اینترنت بوده که این کار سود بسیار کلانی برای ما داشته است. این کار یک منبع قدرتژئوپلتیکی بوده است، بنابراین من فکر می‌کنم که عدم رهبری ما در مورد فناوری ها نسل بعد مقل بلاکچین برای ایالات متحده خوب نیست.

منبع: U.Today

سلام کریپتو

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  آگاهی کم مردم نسبت به رمزارز ها

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا