اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرایط جدید KYC برای معاملات ارزهای رمزپایه

کاربران ارزهای دیجیتال در ایالات متحده که می خواهند دارایی های خود را از صرافی به کیف پول شخصی خود منتقل کنند ، باید طبق مقررات پیشنهادی وزارت خزانه داری از الزامات جدید KYC پیروی کنند.
در تلاش برای رسیدگی به انتقال ناشناس دارایی های دیجیتالی توسط افراد ناشناس ، وزارت خزانه داری ایالات متحده طرحی را آغاز کرده است که برخی از کاربران رمز ارزها را مجبور می کند اطلاعاتی در مورد هویت خود ارائه دهند. این طرح جدید حساب های خصوصی را هدف قرار می دهد که به دارنده ان حساب یک کلید دیجیتال منحصر به فرد می دهد تا دارایی های رمزنگاری شده را ذخیره کند و مستقیماً بدون مراجعه به یک موسسه مالی با دیگران معامله کند، همچنین کیف پول ها در یک بانک یا صرافی ثبت شده نگهداری نمی شوند.
در آیین نامه پیشنهادی جدید ، وزارت خزانه داری به بانک ها و مشاغل خدمات پولی مانند صرافی های معروف مانند Gemini ، Coinbase نیاز دارد تا هویت دارندگان هر نوع کیف پول را برای هرگونه معامله دارایی دیجیتال که بیش از 3000 دلار است ، تأیید کند.
بانک ها و سیستم عامل های معاملات رمزنگاری باید هرگونه معامله رمزگذاری بیش از $ 10،000 را به شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) ظرف 15 روز گزارش دهند.

سلام کریپتو

سرمایه گذاران در انتظار طلای دیجیتال

این هفته برای اولین بار ، قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار صعود کرد و دیروز به سرعت به 23 هزار دلار رسید. که یکی از مهمترین موارد افزایش قیمت این ارز از ماه مارس تاکنون با قیمت تقریباً 400٪ بوده است.
استقبال اخیر بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی از جمله PayPal باعث اطمینان بیشتر مردم در مورد ارز رمزپایه شده است. سرمایه گذاران مهم میکرواستراتژی و دیگران رمزارز را به اوراق بهادار اضافه کرده اند. تجمع کنونی اعتبار گاوها رمزنگاری قدیمی را تأیید می کند اما همچنین این سوال را ایجاد می کند که آیا این کار با گریه پایان می یابد؟ در حالی که دوران 20،000 دلار ممکن است موقتی باشد ، دارایی، بیش از هر زمان دیگری در اینجا باقی مانده است.

بیشتر بخوانید:  افزایش سرچ بیت کوین در ترکیه در پی افت قیمت لیر

منبع: بلاک چین نیوز


گزیده اخبار

 

صرافی ایرانی کارت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا