اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ تازه کار در کف قیمت شیبا اینو خرید

نهنگ تازه کار در کف قیمت شیبا اینو خرید

به گزارش زوم ارز و در حالی که اصلاحات که بعضاً شدید هم هستند در بازار ارز های دیجیتال ادامه دارد و برخی نهنگ ها در حال تبدیل کردن دارایی دیجیتال خود به استیبل کوین هستند، بنظر نمی‌رسد این نهنگ از اصلاح قیمت 50 درصدی شیبا اینو اذیت شده باشد چرا که 36 میلیون دلار از این رمز ارز را به تازگی خریداری کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی خود گزارش داد، نهنگ های شیبا اینو که 22 درصد از کل عرضه آن را در اختیار داشتند تصمیم به فروش گرفته و حالا 18 درصد از کل عرضه آن را در اختیار دارند و حالا یک نهنگ شیبا اینو تصمیم گرفت که 36 میلیون دلار را به خرید این رمز ارز اختصاص دهد.

این 36 میلیون دلار معادل 850 میلیارد توکن شیبا اینو است و متاسفانه بنظر نمی‌رسد که کاربران به این خرید توجه داشته باشند چرا که این رمز ارز همچنان به کاهش قیمت خود ادامه می‌دهد و در وضعیت بدی قرار دارد.

کوین کده

پیش از این شیبا اینو موفق به افزایش قیمت 23 درصدی شده بود اما پس از آن به سرعت تمامی دستاورد های خود را طی چند روز از دست داد و حالا بیش از 50 درصد با اوج قیمتی که چندی پیش ثبت کرده بود فاصله دارد.

بیشتر بخوانید:  407 میلیون دوج کوین بین نهنگ‌های ناشناس جابجا شد

اکثر میم کوین ها در وضعیت بدی قرار دارند چرا که دیگر میم کوین یعنی فلوکی اینو نیز 59 درصد با اوج قیمت خود فاصله دارد و متحمل کاهش قیمت بسیار شده و دوج کوین نیز حدوداً 70 درصد با اوج قیمتی که 7 ماه پیش ثبت کرده بود فاصله دارد.

در زمان نگارش این خبر شیبا اینو طی شبانه روز اخیر کاهشی قیمتی 9.2 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت 0.00003877 دلار معامله می‌شود.

آیا شما همراهان زوم ارز همچنان هولدر شیبا اینو هستید یا این رمز ارز را به فروش رساندید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید. 

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا