اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قلک نهنگ ها در حال پر شدن؛ 38 میلیون دلار شیبا خریداری شد

قلک نهنگ ها در حال پر شدن؛ 38 میلیون دلار شیبا خریداری شد

به گزارش زوم ارز، نهنگ جدید شیبا اینو پس از خرید 38 میلیون دلار توکن شیبا اینو خبرساز شد و این نهنگ تازه وارد 850 میلیارد از این توکن را خریداری کرد و این موضوع منجر به افزایش قیمت شیبا اینو نشد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این معامله 15 ساعت پیش انجام شد و در حالی که این توکن در سطح قیمت 0.000048 دلار معامله می‌شد و چنین قدرت خرید قوی متاسفانه نتوانست شیبا اینو را به سطوح قیمت بالاتر سوق دهد و به روند صعودی این رمز ارز دامن بزند.

با ورود نهنگ های بیشتر به بازار،  روند توسعه شیبا اینو از نظر فاندامنتال بطور مداوم در حال توسعه است و این رمز ارز در تلاش بسیار برای عبور از سطح قیمت 0.000046 دلار است ولی تاکنون موفق به انجام چنین موضوعی نبوده است.

کوین کده

سایر نهنگ ها نیز با نگهداری بیش از 2.3 میلیارد دلار توکن شیبا اینو در حال خرید بیشتر این رمز ارز هستند هستند و تغییر در روند اندکی پس از اصلاح بازار جهانی ارز های دیجیتال ظاهر شد.

اکثر نهنگ ها در زمان ریزش قیمت این رمز ارز شروع به فروش دارایی دیجیتال خود کردند و حجم دارایی آنها به 1.8 میلیارد دلار رسید و حالا آنها به دنبال خرید بیشتر این رمز ارز هستند و طی روز های اخیر بیشتر از نهنگ ها، سرمایه گذاران خرد فعال بودند.

بیشتر بخوانید:  هاسکینسون: کاردانو به جامعه‌ای برای تغییر جهان نیاز دارد

در زمان نگارش این خبر رمز ارز شیبا اینو در سطح قیمت 0.00004289 دلار قرار دارد و کاهش قیمتی 5.8 درصدی طی شبانه روز اخیر تجربه کرده است و این توکن نتوانست به رالی افزایش قیمت خود ادامه دهد.

بنظر شما همراهان زوم ارز این رمز ارز دچار افزایش قیمت بیشتر خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا