اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قرارداد های جدید کاربران به اکوسیستم کاردانو اضافه می‌شود

salamcrypto

به گفته چارلز هاسکینسون، پس از معاملات جدید در آفریقا میلیون ها کاربر می‌توانند وارد اکوسیستم کاردانو شوند.
در کنفرانس امسال  Blockchain Africa مدیرعامل IOHK چارلز هاسکینسون گفت که معاملات جدید میلیون ها کاربر را به اکوسیستم کاردانو وارد خواهد کرد.
“ما امسال در آستانه شروع بستن معاملات و ابتکارات جدید هستیم که میلیون ها کاربر را از طریق مشکارت عمومی و خصوصی وارد اکوسیستم کاردانو خواهد کرد.”
IOHK در حال همکاری با دولت های محلی اتیوپی، نیجریه، کنیا و … است تا با Atala PRISM که یک روش مدیریت هویت دیجیتال مبتنی بر کاردانو است ادغام شوند.
هاسکیسنون در طول سخنرانی خود دامنه عملکرد این پلتفرم را اینگونه توصیف کرد: گروه بزرگی از مردم برای اولین بار در زندگی خود دارای هویت دیجیتالی هستند و همچنین می‌توانند به کیف پول متصل شوند و می‌توانند دارایی دیجیتال داشته باشند و سیستم پرداخت های دیجیتال وصل شوند و از متاداده ها و … بهره مند شوند.در بلند مدت IOHK قصد دارد یک مدل اقتصادی کاملاً جدید در آفریقا بنا کند.
کاردانو سال ها است که در آفریقا حضور فعالی دارد. در ماه می 2018 کاردانو تفاهم نامه ای با دولت اتیوپی برای استفاده از فناوری بلاکچین در صنعت کشاورزی این کشور امضا کرد.
در اوایل فوریه جان اوکانر از تیم IOHK گفت که آنها در آخرین مراحل تأمین یک قرارداد بزرگ دولتی در آفریقا هستند:
چیزی که الان می‌توانم بگویم این است که ما در مراحل نهایی امضای یک قرارداد بزرگ دولتی هستیم که چندین میلیون کاربر را به دنیای بلاکچین برای استفاده در دنیای واقعی می‌کشاند.
تمرکز کاردانو در آقریقا ممکن است منجر به اتفاقات مثبت برای کاردانو نشود زیرا پولی در اینجا وجود ندارد، اما هاسکینسون فرصت های زیادی را در آنجا می‌بیند. او کشور های آفریقایی را با چین در اواخر دهه 80 میلادی مقایسه می‌کند:
چین در آن زمان کشوری بسیار فقیر و دارای مشکلات سیستماتیک فراوان بود و چین در چند دهه بخاطر تصمیمات درست به اینجا رسید که آنها یکی از ثروتمند ترین و قدرتمند ترین ملت های جهان شده اند. به همین ترتیب وقتی به آفریقا نگاه می‌کنید همچین چیزی را می‌بینید.
به نظر شما کاربران زوم ارز این قرارداد تأثیر مثبتی بر قیمت کاردانو خواهد داشت؟

بیشتر بخوانید:  هشدار رییس سابق سازمان بورس آمریکا

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا