اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هشدار دادستان کل نیویورک

دادستان کل نیویورک به سرمایه گذاران و شرکت های رمزنگاری در مورد خطرات شدید هشدار داد.
دادستان کل نیویورک لتیتیا جیمز، به سرمایه گذاران در برابر نوسانات قیمت شدید و ریسک بالا در مورد تجارت ارز های دیجیتال هشدار داد.
به دنبال هفته ها نوسان شدید در بازار ارز های دیجیتال و دو پرونده حقوقی برجسته در مورد شرکت های رمزنگاری مستقر در ایالت نیویورک، دادستان کل نیویورک لتیتا جیمز شدیدترین هشدار را برای کاربران این صنعت فرستاده است.
در یک هشدار مضاعف که در اول مارچ منتشر شد، جیمز به بازرگانان خرد هشدار داد که آنها در خطر ریسک بالا و امنیت کم هستند. جیمز همچنین هشدار داد که کاربران در معرض سوءاستفاده هکر ها و کاربران بد هستند.
در برابر معاملات روزمره و جذابیت بازار صعودی ارز های دیجیتال در سال 2021، هشدار جیمز هیچ تأثیری بر بازارنداشت. جیمز در این اطلاعیه خاطرنشان کرد که حتی اگر یک ارز دیجیتال کاملاً پایدار را از معتبر ترین و امن ترین صرافی ها خریداری کنید، قیمت می‌تواند در یک لحظه خراب شود. جیمز گفت که معاملات ارز های دیجیتال مانند مبادلات سهام های سنتی، اوراق قرضه و دیگر دارایی ها نیست.
“معاملات در بازار فعلی سرمایه گذاران را در معرض خطراتی مانند نوسانات شدید قیمت، افزایش احتمال دستکاری در بازار و … قرار دارند. بعلاوه، حتی سرمایه گذاری های مشروع در دارایی های دیجیتال نیز در معرض حباب های هیجانی قرار دارند.”
علاوه بر این، جیمز هشدار داد کسانی که در معرض حملات هکر ها قرار می‌گیرند توانایی تعقیب و پیدا کردن هکرها و بازیافتن پول خود را ندارند.
در اواسط ماه فوریه جیمز از پلتفرم سرمایه گذاری رمزنگاری Coinseed به اتهام کلاهبرداری از هزاران سرمایه گذار با بیش از یک میلیون دلار سرمایه شکایت کرد.
این اطلاعیه همچنین به وزارت دادگستری آمریکا استناد می‌کند که هشدار دادستان نیویورک را تأیید کرده و پلتفرم های تجارت ارز دیجیتال را بسیار مستعد سوءاستفاده خواند.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  بعد از رسیدن بیت کوین به اوج قیمت ، آیا اتفاقات 2017 تکرار خواهد شد ؟

گزیده اخبار

 

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا