صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

توافقی بین سازمان بورس آمریکا و ریپل در کار نیست

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از قاضی فدرال آنالیسا تورس درخواست کرد تا زمان تحقیقات در این پرونده 60 روز تمدید شود.

سلام کریپتو

این آژانس تاکنون 2 مصاحبه با شاهدان انجام داده است اما مدعی شد که برای 8 مصاحبه ی باقی مانده به زمان بیشتری نیاز دارد و آنها همچنین در نظر دارند تا 6 شاهد دیگر را به این پرونده اضافه کنند.

علاوه بر این، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اظهار کرده است که برای بدست آوردن اسناد و مدارک بیشتر از ریپل به زمان بیشتری نیاز دارد.

از نظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار تمدید 60 روزه فرصت جمع آوری مدارک بسیار عادلانه و کارآمد است و در روند جمع آوری مدارک کمک بزرگی به آنها خواهد کرد.

وکلای شرکت ریپل لبز نیز در پاسخ به این درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده خاطرنشان کردند:
تمدید فرصت کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای جمع آوری مدارک بیشتر منصفانه و عادلانه نیست، آنها فرصت کافی برای جمع آوری مدارک را داشتند و این درخواست آنها منطقی نیست.

صرافی کوینکده

کسی مایل به حل و فصل این پرونده نیست

جسی هاینز، مشاور گالا گیمز در توییتر خود نوشت که این درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار به این معناست که هم اکنون هیچ توافقی بین این دو طرف در کار نیست و بدان معناست که هیچکس مایل به حل و فصل این پرونده نیست.

بیشتر بخوانید:  فعالیت آدرس های لایت کوین بیشتر از اتریوم!

مدیرعامل شرکت ریپل برد گارلینگهاوس و بنیان گذار ریپل  یعنی کریس لارسن آن نیز به دنبال کشف و تهیه اسنادی علیه این سازمان هستند ولی درخواستی برای تمدید زمان کشف مدارک ارائه نکرده اند.

بنا به برخی کارشناسان اگر قاضی فدرال سارا نتبورن با این درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار مخالفت کند می‌توان گفت که ریپل پیروزی چهارم خود را در این پرونده بدست آورده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا