اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اسپانسری OKX در منچسترسیتی: جدیدترین فعالیت صرافی‌ها در ورزش

اسپانسری OKX در منچسترسیتی: جدیدترین فعالیت صرافی‌ها در ورزش

به گزارش زوم ارز، صرافی OKX جدیدترین کمپانی فعال در صنعت ارز دیجیتال است که به سوی دنیای ورزش متمایل شده‌ ‎است. اخیرا این کمپانی یک قرارداد اسپانسری با قهرمانان لیگ برتر انگلستان منعقد کرد که به واسطه ی آن، تبلیغات آن‌ها در تیم مردان، زنان و esports این باشگاه ظاهر خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همچنین این قرارداد بدین معنا است که OKX در استادیوم اتحاد و استادیوم آکادمی این باشگاه نیز ظهور پیدا خواهدکرد. اتحاد دهمین استادیوم فوتبال بزرگ در بریتانیا است.

از نظر حضور در تبلیغات ورزشی، صرافی OKX از جایگاه اول فاصله ی زیادی دارد. اخیرا هرکدام از صرافی‌های Crypto.com و FTX مبلغ زیادی را برای دریافت حق نام‌گذاری در استادیوم‌های ورزشی بزرگ صرف کرده‌اند، در حالی که لوگو و برند کوین بیس در جای‌جای NHL تا NBA دیده می‌شود.

کوین کده

بخشی از تمرکز روی ورزش‌ می‌تواند به دلیل جمعیت‌شناسی باشد. بنا به نظرسنجی ای از سوی CNBC از ماه آگوسست، افراد مذکر جوان تمایل بیشتری به سرمایه گذاری در کریپتو، نسبت به افراد دیگر، دارند. همچنین، احتمال دنبال کردن ورزش در آن‌ها بیشتر است.

خود ورزشکاران نیز با روند فزاینده‌ای در حال سرمایه گذاری در رمز ارز هستند. سال گذشته، اودل بکهام جونیور، بازیکن NFL، تمام حقوق خود را به شکل بیت کوین دریافت کرد. در همین حال، در ماه نوامبر آرون راجرز اعلام کرد که وی بخشی از حقوق خود را به صورت بیت کوین دریافت خواهد کرد. همچنین، تام بردی به طور گسترده‌ای در صنعت رمز ارز فعالیت می‌کند. این فعالیت با استارتاپ وی، Autograph، و استیک سهام این فرد در FTX صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:  مناظره ایلان ماسک و جک دورسی بر سر بیت کوین

سم بنکمن فراید، مدیرعامل FTX، ادعا می‌کند که سمت و سوی کمپانی وی به ورزش به طور شفاف در حال سوددهی است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا