اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاران قدیمی وارد بازار رمزگذاری می شوند.

salamcrypto

Wirex و مدیر توسعه Stellar تأکید کردند که سن ، مانعی برای استفاده از فناوری بلاکچین نیست.

یک بررسی جدید می گوید ، نسل های قدیمی تر تشخیص پتانسیل ارزهای رمزپایه و بلاکچین در سیستم های پرداخت جهانی را دارند.در 21 ژانویه ، پلتفرم پرداخت دیجیتال Wirex گزارش ویژه ای را در مورد تصویب ارز رمزنگاری شده در سال 2021 منتشر کرد. این گزارش شامل مشارکت با بنیاد توسعه SDF ، Stellar ،  است و همچنین نتایج نظرسنجی از 3834 نفر از 89 کشور جهان که هدف درک آخرین روند در پذیرش جهانی پرداخت های دیجیتال مبتنی بر بلاکچین بود.

این نظرسنجی در طی سه هفته انجام شد ، Wirex و SDF با ارسال نامه های الکترونیکی درخواست مشارکت داوطلبانه در نظرسنجی مربوط به استفاده از معاملات مرزی را انجام دادند. کل پاسخ ها شامل 81٪ ساکنان اروپا و 17٪ شرکت کنندگان از منطقه آسیا و اقیانوسیه بود.

به عنوان بخشی از این گزارش ، Wirex و SDF تأکید کردند که سن هیچ مانعی برای استفاده از فناوری بلاکچین نیست و کشف کرد که اشتهای کافی برای استفاده ازمزایای بلاک چین در تمام گروه های سنی وجود دارد. تقریباً 60 درصد از کل شرکت کنندگان، 45 ساله یا بیشتر بودند ، بسیاری از آنها پرداخت های بلاکچینی را آزمایش کردند.

طبق نتایج نظرسنجی ، بیش از 30٪ پاسخ دهندگان بین 45 تا 54 سال – بزرگترین گروه سنی نظرسنجی – از رمزنگاری استفاده می کردند. این مطالعه همچنین نشان داد که 26 درصد از زنان از 55 تا 64 سال در رمزنگاری سرمایه گذاری کرده اند ، در حالی که فقط  14 درصد از مردان در همان گروه سنی در رمز نگاری سرمایه گذاری کردنند.

بیشتر بخوانید:  انتقال 230 میلیون ریپل توسط نهنگ های بازار

این گزارش نشان می دهد که مصرف کنندگان از دارایی های دیجیتال را به عنوان گزینه ای برای خدمات سنتی انتقال پول در نظر می گیرند ، درصورتی که مبالغ بالاتری از 1000 دلار ارسال کنند ، استفاده می کنند . علاوه بر این ، بررسی نشان داد که 86٪ از پاسخ دهندگان با استفاده از ارز رمزپایه احساس امنیت می کنند.

سایر شرکت ها نیز متوجه روند حرکت نسل های قدیمی به سمت بیت کوین شده اند. در ژوئن سال 2020 ، برنامه تجارت رمزنگاری انگلیس Mode گزارش داد که Baby Boomers و Generation-X سرمایه گذاری ماهانه رمزنگاری خود را در همه گیر COVID-19 افزایش دادند.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا