اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

یک میلیارد دلار اتریوم بین نهنگ ها جا به جا شد

یک میلیارد دلار اتریوم بین نهنگ ها جا به جا شد

به گزارش زوم ارز، سرویس محبوب Whale Alert که رباتی برای زیر نظر گرفتن فعالیت نهنگ ها است و انتقال های رمزنگاری بزرگ بازار را دنبال و ثبت می‌کند گزارش داده که مقدار قابل توجهی از اتر توسط بازیکنان بزرگ بازار و چندین صرافی دیجیتال جا به جا شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

طی 24 ساعت گذشته تقریباً 318 هزار اتر در معاملات گسترده ای که از سوی نهنگ ها آغاز شده منتقل شده است و انتقال بین کیف پول های ناشناس و آدرس هایی که صاحب آنها ناشناس است انجام شده است.

بزرگترین معامله اتریوم 168220 واحد از این رمز ارز بوده که معادل حدوداً 562 میلیون دلار با نرخ فعلی این رمز ارز است که در بین کیف پول های ناشناس صورت گرفته است.

کوین کده

در بین انتقال های دیگر یک انتقال بیش از 29 هزار واحد، دو انتقال 60 هزار واحدی و به ترتیب دو انتقال 26 و 27 هزار واحدی که آخری آنها از صرافی بایننس بود صورت گرفت و در اخرین انتقال 12480 واحد اتریوم به صرافی HitBTC منتقل شد.

ارزش کل این انتقال ها چیزی بیش از 1 میلیارد دلار ایالات متحده است.

دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار که قدمت کمتری از بیت کوین دارد توانسته 0.4 درصد افزایش قیمت را طی شبانه روز اخیر تجربه کند و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت 3288 دلار قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  هاردفورک ماتیک راه اندازی شد

به دنبال کاهش قیمت بیت کوین، اتریوم نیز دچار اصلاح قیمت شده بود و به همین ترتیب در تاریخ 10 سپتامبر سطح قیمت 3900 دلار را از دست داد.

شما همراهان گرامی و متخصص زوم ارز چه سطح قیمتی را برای اتریوم تا پایان سال میلادی جاری متصور هستید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا