اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

یکی از بزرگترین سرمایه گذاران Ripple خواستار سهام خود شد😥

اوضاع برای Ripple ناخوشایند به نظر می رسد زیرا Tetragon ، سرمایه گذار سابق این شرکت ، علیه آن مخالفت کرده و شکایتی را علیه این شرکت مطرح کرده است.

سلام کریپتو

شرکت سرمایه گذاری انگلستان Tetragon Financial Group Ltd   شکایتی رسمی علیه Ripple به دادگاه Delaware Chancery صادر کرد. این شرکت مالی یک سرمایه گذار اصلی در Ripple Series C در سال 2019 بوده است اما تصمیم گرفته است که از Ripple در دادگاه شکایت کند ، دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه Ripple را برای ارائه اوراق بهادار ثبت نشده از طریق XRP تحت سایه قرار دهد. کمیسیون ادعا می کند که XRP باید به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی شود و Ripple با سود حاصل از فروش XRP ، با 1.3 میلیارد دلار سود ، قانون اوراق بهادار 1933 را نقض کرده است.

در شکایت تتراگون ، این شركت خواستار آن شد كه ریپل سهام خود را تحت قرارداد سرمایه گذاری سری C با تتراگون پس بگیرد و درخواست كرد كه دارایی ها و نقدینگی ریپل تا زمان صدور پرداخت قفل شود . طبق قرارداد سرمایه گذاری سری C ، اگر XRP به عنوان یک اوراق بهادار در نظر گرفته شود ، طبق قانون ، Ripple موظف است از سهام خود که در اختیار Tetragon است استفاده کند ،

علاوه بر این ، به گفته بلومبرگ ، تتراگون خواستار دستور منع تعقیب موقت و همچنین دادرسی سریع علیه ریپل شده است.ریپل می گوید این دادخواست هیچ گونه پایه ی اساسی ای ندارد …ریپل به این دادخواست پاسخ داده و اظهار داشته كه این دادخواست هیچ پایه و اساسی ندارد ، زیرا هنوز در دادگاه نتیجه ای برای قرار دادن قطعی XRP در سبد اوراق بهادار به دست نیامده است.توضیح داد : “در قرارداد سرمایه گذاری Ripple’s Series C ، یک شرط وجود دارد که اگر XRP به عنوان یک اوراق بهادار تلقی شود ، Tetragon این انتخاب را دارد که از ریپل خود استفاده کند.” از آنجا که هنوز در دادخواست SEC به نتیجه نرسیده است ، ادعا می کند XRP ایمن است ، Ripple گفت که دادخواست Tetragon  ” هیچ پایه و اساسی” ندارد.

بیشتر بخوانید:  جهش بیت کوین تا 30000 دلار در صفحه اول روزنامه Financial Times

XRP پشتیبانی Grayscale را از دست می دهد …

در عوض ، شرکت Fintech از شرکت وابسته خود ابراز ناامیدی کرد و گفت که Tetragon از این واقعیت استفاده می کند که عدم نظارت شفاف در مورد Ripple در ایالات متحده وجود دارد.چشم انداز XRP نسبتاً نامشخص است ، زیرا ممکن است در دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار مانع از فعالیت آن در داخل ایالات متحده شود. در حال حاضر ، با ادامه کاهش ارزش این ارز، به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده ، بسیاری از صرافی ها و صندوق های رمزنگاری اقدام به حذف آن کرده اند و Grayscale آخرین مورد است .

صرافی ایرانی کارت

پس از بررسی سه ماهه ، اخیراً Grayscale تمام XRP را از نمونه کارهای خود حذف کرد. این شرکت اعلام کرد که درآمد نقدی حاصل از فروش XRP را مجدد به سبد دارایی دیجیتال خود اختصاص خواهد داد . در حال حاضر ، سبد دارایی های دیجیتال  Grayscale  شامل   81.63٪ بیت کوین ، 15.86٪ اتریوم ، 1.43٪ لایت کوین  و 1.08٪ بیت کوین کش است.

منبع : Blockchain.News


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا