کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول ONT | بهترین کیف پول ارز دیجیتال Ontology ONT

کیف پول ONT ، ارز دیجیتال Ont‌ یکی از رمز ارز هایی است که با هدفی نو و کارآمد به تازگی وارد بازار های مالی شده است. تقریبا پروژه آنترلوژی در سال 2017 وارد بازار شد. شما می توانید این رمز ارز را از طریق خرید و فروش به دست آورید. برای اینکه بتوانید این ارز دیجیتال را ذخیره کنید ابتدا نیاز به یک کیف پول دارید. در این مقاله ما قصد داریم تا درباره تمامی کیف پول های ارز دیجیتال Ont یا آنتولوژی با شما عزیزان گفتگو کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

سلام کریپتو

در ابتدا به سراغ ارائه نکاتی در خصوص کیف پول های دیجیتالی می رویم. به این نکات توجه کنید زیرا با رعایت نکردن این نکات ممکن است سرمایه تان از دست برود. همراه ما باشید.

کیف پول دیجیتالی به چه معناست ؟

همانطور که اشاره شد، شما می توانید در کیف پول های دیجیتال رمز ارز های خود را ذخیره کنید. امروزه در ذخیره سازی رمز ارز ها بیشترین بحث در امنیت است. امنیت در ارز های دیجیتال امروزه بحث مهم و حیاتی می باشد. اگر شما در صدد انتخاب یک کیف پول برای ذخیره رمز ارز خود هستید. به شما پیشنهاد می کنیم که توجه خود را در وحله اول به دو بحث امنیت و اعتبار جلب کنید.

کیف پول ها انواع مختلفی دارند. شما می توانید به دلخواه و نسبت به کارایی که از کیف پول انتظار دارید، آن را دانلود و یا خریداری و سپس استفاده کنید. نوع کیف پول ها عبارت اند از:

  1. کیف پول های نرم افزاری
  2. کیف پول های سخت افزاری
  3. کیف پول های کاغذی

از تمامی این کیف پول ها در جهت، ذخیره رمز ارز ها استفاده می شود. اما هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. به عنوان مثال، کیف پول سخت افزاری یکی از کیف پول هاییست که امنیت فوق العاده بالایی دارد. اگر قصد سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال را دارید، به شما پیشنهاد میکنیم که از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید زیرا رمز ارز های ذخیره شده شما در این کیف پول ها بسیار امن هستند.

صرافی ایرانی کارت

در صورت تمایل برای اطلاعات بیشتر درباره کیف پول ها می توانید به صفحه هر کدام از آن ها به صورت جداگانه رجوع و مطالب را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از هر کیف پول شما نیاز به یک سیستم عامل دارید. خوشبختانه شما می توانید برای تمامی سیستم عامل ها اعم از: ” ویندوز ” Windows “، ” مکینتاش ” Mac “، ” لینوکس ” Linux “، ” اندروید ” Android “، ” ای او اس ” IOS ” کیف پول ها را دانلود و نصب و سپس استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا به سراغ کیف پول های ارز دیجیتال Ont برویم.


معرفی کیف پول های ارز دیجیتال آنتولوژی یا Ont

  1. کیف پول Infinitoکیف پول ONT ،معرفی کیف پول های ارز دیجیتال آنتولوژی یا Ont

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” اندروید ” Android “، ” ای او اس ” IOS “

کیف پول Infinito یکی از کیف پول هایی است که از رمز ارز های مختلف پشتیبانی می کند. شما می توانید جز ارز دیجیتال ont رمز ارز های دیگری همانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، دش، ریپل، دوج کوین را در کیف پول Infinito ذخیره سازی کنید.

خوشبختانه امنیت در کیف پول Infinito در سطح خوبی است اما اگر کاربر اطلاعات امنیتی خویش را فاش کند، قطعا مورد حمله کاربران قرار خواهد گرفت. همیشه باید مراقب افراد سودجو باشید، زیرا این افراد با پیاده سازی مهندسی اجتماعی به راحتی اطلاعات شما را دریافت و سپس موجودی کیف پول شمارا خالی می کنند. متاسفانه اگر این اتفاق بیوفتد به دلیل وجود نداشتن امکان ردیابی، دیگر نمی توانید از راه های قانونی در داخل ایران پیگیر این سو استفاده باشید. بهترین راه برای جلوگیری از این اتفاق حفط حریم شخصی می باشد.

این کیف پول تنها از سیستم عامل های اندروید و ای او اس پشتیبانی می کند. متاسفانه شما نمی توانید از این کیف پول در سیستم عامل های کامپیوتری استفاده کنید. کاربران مبتدی می توانند به راحتی از این کیف پول استفاده کنند زیرا کیف پول Infinito رابط کاربری آسان و قابل درکی دارد.


  1. کیف پول ONTOکیف پول ONT ،معرفی کیف پول های ارز دیجیتال آنتولوژی یا Ont

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” اندروید ” Android “، ” ای او اس ” IOS “

کیف پول ONTO یکی از کیف پول های رسمی ارز دیجیتال ONT می باشد. شما می توانید تنها از این کیف پول برای ذخیره سازی ارز های دیجیتال ONT استفاده کنید.

این کیف پول به شما این امکان را می دهد تا هویت دیجیتالی خود را ایجاد کنید. با ایجاد هویت دیجیتال طبق الگوریتم های موجود، حریم خصوصی دارایی هایتان رمزنگاری و امن خواهد بود. استفاده از این کیف پول برای تمامی افراد امکان پذیر می باشد زیرا رابط کاربری آسانی دارد. افراد مبتدی می توانند بدون ایجاد هر گونه مشکلی از این کیف پول استفاده کنند.


  1. کیف پول O3کیف پول ONT ،معرفی کیف پول های ارز دیجیتال آنتولوژی یا Ont

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” ویندوز ” Windows “، ” مکینتاش ” Mac “، ” لینوکس ” Linux “

بیشتر بخوانید:  کیف پول های گرین Grin | آموزش کار با کیف پول Grin++

این کیف پول به صورت انحصاری تنها برای چند رمز ارز توسعه داده شده است. شما می توانید در این کیف پول اقدام به ذخیره سازی رمز ارز هایی همانند: Ont، Neo، SWTH و… کنید. اگر به دنبال یک کیف پول متن باز هستید، این کیف پول می تواند گزینه خوبی برای شما باشد زیرا کیف پول O3 یک کیف پول متن باز است. شما می توانید در صورت صلاح دید، پروژه این کیف پول را دانلود کنید و نسبت به دلخواه خود آن را بازنویسی کنید. در صورتی که تمایل به انجام این کار دارید باید اطلاعات کافی در زمینه برنامه نویسی داشته باشید.

شما می توانید پس از توسعه مجدد، در صورت تمایل به انتشار آن را برای توسعه دهندگان اصلی ارسال کنید تا با تصمیم گیری نهایی آن ها در صورت صلاح دید نسخه ویرایش شده شما را انتشار دهند. خوشبختانه این کیف پول دارای رابط کاربری مناسبی می باشد و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. کاربران مبتدی نیز هیچ نگرانی نباید در این بابت داشته باشند زیرا آنان نیز می توانند به راحتی از این نرم افزاراستفاده کنند.


  1. کیف پول BitKeepکیف پول ONT ،معرفی کیف پول های ارز دیجیتال آنتولوژی یا Ont

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” اندروید ” Android “، ” ای او اس ” IOS “

این کیف پول یکی از کیف پول های مشترک ارز دیجیتال نئو Neo و آنتولوژِی Ont می باشد. شما می توانید در این کیف پول اقدام به ذخیره سازی این رمز ارز ها کنید. استفاده از کیف پول BitKeep همانند دیگر کیف پول هایی که تا به این قسمت معرفی کرده ایم آسان است زیرا رابط کاربری آن رابطی بی نقض و همچنین قابل درک می باشد.جز رمز ارز هایی که در ابتدا گفتیم شما می توانید رمز ارز های دیگری را نیز در این کیف پول ذخیره کنید. یکی از مسائلی که در این قسمت مهم است، مربوط به امنیت می باشد. سطح امنیتی این کیف پول متوسط است یعنی اگر شما هواستان به اطلاعاتتان نباشد ممکن است مورد حمله هکران قرار بگیرید.


سخن پایانی کیف پول ONT

همانطور که مطالعه کردید، در این مقاله تمامی کیف پول های ارز دیجیتال ont معرفی شد. اگر در خاطرتان باشد در ابتدای مقاله کمی درباره امنیت و اعتبار کیف پول ها با شما کاربران گفتگو کردیم. حال در این قسمت از مقاله درباره این موضوع کمی توضیحات ارائه خواهیم داد.


سوالات متداول

چرا امنیت در کیف پول های ارز دیجیتال مهم است؟

قرار است شما سرمایه تان را در داخل کیف پول هایتان ذخیره کنید. این موضوع سبب می شود تا نگاهی متفاوت به انتخاب کیف پول داشته باشید. اولین موردی که باید به آن توجه کنید، امنیت است. اگر کیف پول انتخابی شما امنیت نداشته باشد و یا امنیت آن در رده های پایینی از حد قرار داشته باشد قطعا سرمایه شما در خطر است. به این دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در هنگام انتخاب کیف پول نگاهی ویژه به بحث امنیت آن داشته باشید. اگر قصد سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری امنیت بسیار بالایی دارند و شما می توانید با خیال راحت در آن کیف پول ها سرمایه خود را نگه داری کنید.

تفاوت اعتبار و امنیت کیف پول های دیجیتال چیست؟

زمانی که می خواهید کیف پول نرم افزاری خود را دانلود کنید، حتما به این موضوع توجه داشته باشید که کیف پول را از سایت معتبر و رسمی دانلود کنید. از دیگر مواردی که مربوط به اعتبار می شود سعی کنید کیف پول های مطرح که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند را رعایت کنید. زمانی که اعتبار کیف پول تان طبق مواری که گفته شد مورد تایید باشد، قطا خیالتان از امنیت راحت است زیرا یک کیف پول معتبر امنیت زیادی نیز دارد.

به جز امنیت و اعتبار چه موارد دیگری است که باید در هنگام انتخاب کیف پول به آن ها توجه کنیم؟

رابط کاربری:

رابط کاربری یکی از مسائلی است که بعضی از افراد با آن به مشکل می خورند. اگر مبتدی هستید، حتما کیف پولی را انتخاب کنید که رابط کاربری آسانی دارد و شما در هنگام کار با آن با مشکل رو به رو نمی شوید. بعضی از کیف پول ها به علت امکاناتی که دارند، رابط کاربری آن ها سخت است.

کارمزد:

بررسی کنید که کارمزد کیف پول انتخابی شما چه مقدار است. این میزان از کارمزد مهم است زیرا در هر بار تراکنش با کیف پول از شما این مقدار کارمزد کم می شود. در صورتی که کارمزد زیاد باشد قطعا به ضرر شما خواهد بود.

 

ممنون از اینکه تا پایان ” کیف پول ONT ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

سید مهدی میرعلمدار

دانشجوی مهندسی نرم افزار | گرافیست و ادیتور | فعال در حوزه های ارز دیجیتال، کامپیوتر، گوشی های هوشمند، گجت ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا