صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

OpenSea به دنبال رتبه بندی کمیابی NFTها است

OpenSea به دنبال رتبه بندی کمیابی NFTها است

بازار NFT موسوم به OpenSea از راه اندازی OpenRarity، پروتکلی که محاسبات کمیاب بودن برای NFTها را ارائه می‌کند، در پلتفرم خود خبر داد. این پروتکل، از یک رویکرد ریاضی شفاف جهت محاسبه‌ی کمیابی، استفاده می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، پلتفرم OpenSea گفت که NFTهای کمیاب، با اعداد پایین‌تر مانند 1 یا 2 برچسب گذاری خواهند شد، در حالی که NFTهایی با ویژگی‌های رایج، اعداد بالاتر خواهند داشت. با این وجود، این بازار معاملاتی تاکید کرد که خریداران هنگام بررسی خرید NFTها، امکان مشاهده‌ی رتبه بندی کمیابی را خواهند داشت.

این ویژگی، به طور خودکار بر تمام مجموعه‌های NFT اعمال نخواهد شد. بر اساس اعلامات این بازار NFT، خالقان امکان انتخاب اعمال یا عدم اعمال ویژگی OpenRarity بر مجموعه‌هایشان را خواهند داشت.

این پروژه‌ی OpenRarity، یک همکاری میان چند نهاد در جامعه‌ی NFT از جمله Curio، icy.tools، OpenSea و Proof به شمار می‌رود. هدف این پروژه، استاندارد سازی متدلوژی کمیابی و ارائه‌ی رتبه بندی قابل اطمینان برای کمیابی، در میان تمام پلتفرم‌های NFT است.

همچنین، این بازار NFT اخیرا اقداماتی را شروع کرد که به خالقان اجازه‌ی ایجاد صفحات عرضه‌ی NFT خود که امکان شخصی سازی با تصاویر و ویدیوها دارند، را خواهند داد. با این وجود، خالقان می‌توانند اطلاعاتی پیرامون عرضه‌ی NFT، مانند زمان‌بندی مینت کردن و گالری، به اشتراک بگذارند. جدا از این موارد، خالقان می‌توانند یک شمارش معکوس اضافه کنند و به خریداران امکان دریافت اعلان ایمیل، جهت یادآوری مینت NFT، را ارائه دهند.

بیشتر بخوانید:  اولین توکن NFT شبکه کاردانو راه اندازی شد

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا