اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رکورد حجم معاملات OpenSea در آستانه شکستن

رکورد حجم معاملات OpenSea در آستانه شکستن

به گزارش زوم ارز، بازار پیشرو خرید و فروش توکن های NFT یعنی OpenSea در آستانه شکستن رکورد فروش ماهانه خود در اتریوم است چرا که حجم روزانه معاملات آن در حال افزایش است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

حجم معاملات 2.1 میلیارد دلاری توکن های NFT پلتفرم OpenSea تا 10 ژانویه بیش از نیمی از کل حجم معاملات در کل آگوست 2021 است و بر اساس گزارش Dune Analytics، حجم معاملات آن نزدیک به 3.5 میلیارد دلار رسید.

در صورتی که روند فعلی ادامه یابد، در حال حاضر این پلتفرم با رشد شدیدی مواجه شده و حجم معاملات در ژانویه به بالای 6 میلیارد خواهد رسید.

کوین کده

حجم معاملات کنونی در پلتفرم  OpenSeaت حت تاثیر مجموعه PhantaBear است که در هفت روز گذشته 17124.79 اتریوم معادل 54 میلیون دلار فروش داشته و در جایگاه دوم مجموعه Bored Ape Yacht Club با 16657 معادل 51.5 میلیون دلار در جایگاه دوم قرار دارد.

داده های جمع آوری شده از پلتفرم CryptoSlam نشان می‌دهد که مجموعه Doodles بعنوان پیشرو در فروش در تمامی بازار های  NFTبا فروش نزدیک به 56 میلیون دلار در هفت روز گذشته در حال حاضر از نظر حجم معاملات در رتبه سوم پلتفرم  OpenSeaقرار دارد.

پلتفرم  OpenSea ثابت کرده که بازار NFT هنوز به پایان راه نرسیده و از پتانسیل زیادی برخوردار است چرا که روز به روز حجم معاملات آن در حال افزایش است و بازار جایگزین آن مثل LooksRare نیز در وضعیت خوبی قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  تسهیل شدن موانع استخراج رمزارز ها

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CoinTelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا