اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیش از 3500 دستگاه ماینینگ در چین ضبط شدند

بیش از 3500 دستگاه ماینینگ در چین ضبط شدند

به گزارش زوم ارز، در اقدامی با هدف اجرای ممنوعیت کامل، اخیرا استان‌های گوانگدونگ، هیلانگجیانگ و شانژی قوانین سخت گیرانه‌ای را علیه افراد فعال در حوزه‌ی استخراج بیت کوین اعمال کرده‌اند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شهر دونگوان در استان گوانگدونگ گزارش کرد که تا میانه‌ی ماه مارچ، فرمانداری این شهر حدود 6050 مورد بازرسی انجام داده است. تاکنون، در مجموع 2597 تجهیزات بیت کوین از 24 مرکز ماینینگ و 35 مزرعه‌ی ماینینگ ضبط شده‌اند.

شهری دیگر از این استان فاش کرد که آن‌ها 554 دستگاه ماینینگ را طی یک تفتیش گروهی ضبط کرده‌اند. بنا به گزارشی، این مرکز استخراج در یک کارگاه راه‌اندازی شده بود.

کوین کده

شهر مودانجیانگ در استان هیلونگجیانگ گزارش کرد که بسیاری از گاراژها برای استخراج بیت کوین استفاده میشده‌اند. مقامات بیش از 60 دستگاه استخراج را ضبط کرده‌اند، و همچنین گزارشی از استفاده‌ی غیرمجاز و دزدی از برق معادل بیش از 300000 یوان (حدود 47000 دلار) ارائه دادند. گزارشات نشان می‌دهند که یک گروه مجرم، این مراکز استخراج بیت کوین را مدیریت می‌کرده و از سرقت برق برای ادامه‌ی فعالیت آن‌ها استفاده می‌کرده است.

استان شانژی اعلام کرده است که آن‌ها به دنبال افزایش قیمت برق به میزان 1 یوان بر هر کیلووات، با هدف مقابله با مزارع استخراج رمز ارز، هستند. این تغییر از روز 10 می اجرا خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  مدیرعامل توییتر: بیت کوین همه چیز را به سوی بهتر شدن سوق می‌دهد

NFTها یکی از آخرین پیوندهای معدود باقی مانده میان چین و رمز ارزها هستند و محبوبیت زیادی در این کشور دارند. اخیرا استان سیشوان در چین بازار NFT خود را راه‌اندازی کرد. بنا به گزارشات، مقام فرهنگی و گردشگری این استان آماده‌ی بهبود صنعت موسیقی خود، توسط پلتفرم مبادلات دارایی دیجیتال است.

به نظر شما کاربران زوم ارز، آیا چین موفق به جلوگیری کامل از استخراج بیت کوین در کشور خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Coingape


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا