اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پال باور دارد این بخش از رمز ارز اتفاق بزرگ بعدی خواهد بود

پال باور دارد این بخش از رمز ارز اتفاق بزرگ بعدی خواهد بود

به گزارش زوم ارز، کارشناس ماکرو، رائول پال، گفت وی در حال ورود به حوزه‌ای از سرمایه گذاری است که آن را “جنون مطلق” توصیف می‌کند، چرا که این حوزه، ترند بزرگ بعدی خواهد بود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در پست جدید بلاگ، مدیر سابق گلدمن ساکز گفت با خرید یک توکن Bored Ape، وی وارد بازار NFTها شده است.

بنا به سخنان پال، NFTهایی همچون مجموعه‌ی BAYC، آغازی برای ترندی جدید از توکن‌های اجتماعی، یا ارزهای دیجیتال نماینده‌ی دارایی در جامعه، هستند.

کوین کده

“دیدگاه من این است که آینده در دستان توکن‌های اجتماعی قرار دارد، و این مسیر، مسیری به سوی پیشرفت خواهد بود. شما با جوامع NFT شروع می‌کنید و سپس یک طرح اجتماعی می‌سازید. من پیرامون پتانسیل تبدیل شدن BAYC به توکن اجتماعی شنیده بودم، بنابراین، این موضوع، تمرکز من را، خارج از زرق و برق جریان‌های خبری، به خود جلب کرد.”

مدیرعامل The Real Vision گفت وی باور دارد که توکن‌های اجتماعی در نهایت با بسیاری از وجه‌های جامعه و اقتصاد ادغام خواهد شد. همچنین پال گفت بیت کوین نیز می‌تواند به عنوان یک توکن اجتماعی قلمداد شود، تنها با جامعه و ویژگی‌هایی متفاوت.

از دیدگاه وی، توکن‌های اجتماعی روش‌های دستیابی سریع به ثروت نیستند، بلکه با این روش‌ها می‌توان به آرامی ثروتمند شد، چنانچه جامعه سودی که ارزش بلندمدت داشته باشد را کسب کند. وی گفت: سود کسب کنید، یک جامعه‌ی روبه‌رشد و پرجنب‎‌وجوش بسازید، و به اندازه کمبود ایجاد کنید. به این شکل، می‌توانید در طی زمان دارایی واقعی را به دست آورید. تمام افراد می‌توانند شرکت داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  وزیر نیرو: ۱۰٪ انرژی مصرفی استخراج رمزارز کل جهان در ایران است

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا