اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Palihapitiya بیت کوین را بیمه ای در برابر اتفاقات پیش بینی نشده می داند .

مدیر سابق فیس بوک گفت: ” بافت جامعه فرسوده است. “

قیمت بیت کوین (BTC) طی روزها و هفته های گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته است و اخیراً از 40،000 دلار گذشته است. طبق گفته سرمایه دار و میلیاردر ، چامات پالیهاپیتیا ، بیت کوین دارایی است که عمدتا برای اقتدار دولتی گره خورده است.

سلام کریپتو

Palihapitiya با استناد به یک افق زمانی پنج یا 10 ساله ، گفت فکر می کنم قیمت بیت کوین در برخی از زمان ها به 200000 دلار می رسد. او اضافه کرد:”بنابراین در هر صورت ، ما واقعاً نیاز به نوعی بیمه داریم ، بیمه ای را می توانیم در زیر بالش خود نگه داریم که به ما امکان دسترسی به یک مانع غیر پیش بینی شده را بدهد.”

از زمان شیوع بیماری همه گیر جهان در سال 2020 (کرونا) ، دولت های سراسر جهان اقدامات مختلفی را برای مقابله با تأثیر اقتصادی آن انجام داده اند. به ویژه ایالات متحده که مبالغ هنگفتی را برای چاپ دلار هزینه کرده است.بیت کوین به دارندگان این امکان را می دهد که وجوه خود را کنترل کنند –و به هیچ مرجع متمرکزی وابسته نیست. علاوه بر این ، در اکتبر 2020 ، Fidelity گزارشی منتشر کرد که نشان می دهد عدم ارتباط قیمت Bitcoin با سایر بازارها مانند طلا و سهام وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  هرچه ضربه بیشتری به بیت کوین وارد شود، بیت کوین بیشتر اوج خواهد گرفت

Palihapitiya در مورد بیت کوین گفت: “این در نهایت به چیزی بسیار مهم تر تبدیل می شود. همچنین افزود :

“بافت جامعه فرسوده شده است ، و تا زمانی که ما بفهمیم چگونه می توانیم آن را بهتر کنیم ، وقت آن است که فقط یک بیمه Schmuck در کنار خود داشته باشیم . این فقط یک چیز باورنکردنی است. هرگز نمی توانستم تصور کنم. “کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده قبلاً بیت کوین را به عنوان یک کالا طبقه بندی کرده بود ، اگرچه اقدامات اخیر، افزایش ساعت نظارتی در فضای ارز دیجیتال را نشان می دهد.

صرافی ایرانی کارت

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا