اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

با بزرگترین اشتباه کاربران دنیای ارز های دیجیتال آشنا شوید

به گزارش زوم ارز، اهمیت ذخیره سازی رمز های عبور و کد های بازیابی به عنوان مهم ترین نکته در دنیای ارز های دیجیتال شناخته می‌شود چرا که همگان می‌دانند از دست دادن دارایی دیجیتال چقدر آسان است و بنا به یک نظرسنجی که اخیراً از سوی Cryptovantage برگزار شده است نگاهی دقیق به رمز های عبور کاربران انجام شده که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

سلام کریپتو

بر اساس پاسخ 1021 نفر از کسانی که ارز دیجیتال در اختیار دارند، اکثر آنها دارایی دیجیتال خود را صرافی ها ذخیره می‌کنند و رتبه اول این موضوع در اختیار کوین بیس با 34.7 درصد است و پس از آن کیف پول های بایننس و رابین هود در رده دوم و سوم قرار دارند.

حدود 73 درصد از پاسخ دهندگان از شرکت مالی آمریکایی SoFi به عنوان امن ترین کیف پول رمزنگاری حمایت کردند و اگرچه کمتر از 9 درصد از آنها از کیف پول این شرکت به عنوان کیف پول اصلی خود استفاده می‌کنند.

وقتی از کاربران در مورد رموز عبور آنها سوال شد 61 درصد از آنها پاسخ دادند که رمز های عبور آنها ایمن است و این در حالی است که حدود 12 درصد از آنها حس می‌کنند رمز های عبور آنها امن نیست.

بیشتر بخوانید:  صرافی بایننس نسخه آلفای خود را راه اندازی کرد

به طرز شگفت آوری سرمایه گذاران رمزنگاری در نحوه انتخاب رمز های عبور کیف پول خود اختلاف نظر دارند و از چهار روش برای بخاطر سپردن گذر واژه های خود استفاده می‌کنند و 26.6 درصد از آنها از برنامه های مدیریت رمز عبور استفاده می‌کنند، 18.6 درصد از آنها رمز عبور خود را یادداشت می‌کنند، 15 درصد از آنها از گاو صندوق های رمز عبور استفاده می‌کنند و 10.3 درصد از آنها از اسکرین شات برای حفظ رمز عبور خود استفاده می‌کنند.

صرافی ایرانی کارت

وقتی از کاربران در مورد بزرگترین اشتباه آنها سوال پرسیده شد، 38.2 درصد از آنها وحشت فروش را یکی از بزرگترین اشتباه خود و 32.5 درصد از آنها سرمایه گذاری در یک نوع رمز ارز را به عنوان بزرگترین اشتباه بود خود  12.5 درصد از آنها گم کردن رمز عبور را به عنوان بزرگترین اشتباه خود اظهار کردند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا