اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش بینی رائول پال در مورد قیمت اتریوم

salamcrypto

با افزایش قیمت اتریوم  و رسیدن به بالاترین سطح خود (ATH) با قیمت 1،689 دلار ، کل فضای صنعت رمزنگاری متزلزل شده است ، سرمایه گذاران تحت تأثیر دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ بازار قرار گرفته اند. همزمان با مرحله جدید ، استراتژیست سرمایه گذاری و مدیر عامل گروه Real Vision Group ، رائول پل پیش بینی کرده است که اتریوم رشد بیشتری داشته و تا پایان سال به سطح قیمتی بیش از 20،000 دلار می رسد.

همانطور که توسط Blockchain.News گزارش شده ، اتریوم از مارس 2020 ، زمانی که با قیمت 100 دلار برای هر کوین اتر معامله می شد ، بیش از 1،700٪ افزایش یافته است. رشد اتریوم در سال جاری بسیار چشمگیر بوده است. به گفته پال ، در حالی که اتریوم حدود 126٪ افزایش را از سال گذشته ثبت کرده است ، بیت کوین فقط افزایش حدود 30٪ را ثبت کرده است.

پال  در این پیش بینی تنها نیست ، زیرا بسیاری از طرفداران رمزنگاری حداقل در مقایسه با بیت کوین ، اتریوم را به عنوان ارز رمزپایه بسیار کم ارزش توصیف کرده اند. و آن را به عنوان بستری برای اکثر پروژه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) می دانند و همچنین اعتقاد دارند که از کاربرد بسیار خوبی برخوردار است و این ارتباط قیمت آن را افزایش می دهد.

بیشتر بخوانید:  دستور رئیس جمهور: درگاه های فروش رمزارزها مسدود نشود.

جهش اخیر قیمت اتریوم ممکن است به دو روش تفسیر شود. اول ، معامله گران اتریوم ممکن است بتوانند قیمت ارز رمزنگاری شده را در تلاش برای افزایش سود خود بالا ببرند ، در این صورت ، این رشد ممکن است کوتاه مدت باشد. در مرحله دوم ، پامپ ممکن است در پاسخ به اعتمادی باشد که به پتانسیل اتریوم داده می شود زیرا فرصت های جدیدی را در DeFi مقیاس می زند و شبکه بلاکچین به اتریوم 2.0 مهاجرت می کند.

با این حال ، ممکن است رشد اتریوم و ATH جدید آن اثبات کند که آینده ارز رمزنگاری شده به بیت کوین وابسته نیست و این سوال را مطرح می کند که آیا اتریوم در حال جدا شدن از بیت کوین است؟

منبع : blockchain.news


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا