اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انتشار ارز دیجیتال جدید PayPal ؟!

salamcrypto

CSO ی CoinShares از یک  توکن PayPal متمرکز بر پرداخت ، گزارش می دهد.

طبق گفته یکی از مدیران ارشد صنعت دیجیتال ، غول پرداخت دیجیتال جهانی PayPal ممکن است پس از ورود رسمی به صنعت ارز دیجیتال  ، به صدور ارز دیجیتال  خود بپردازد.ملتوم دمیرورز مدیریت دارایی دیجیتال شرکت CoinShares می گوید : پس از اینکه PayPal  انتشار خبر  پشتیبانی از برخی  ارزهای دیجیتال  را اعلام کرد؛ شگفت زده نخواهد شد اگرآنها ارز دیجیتال  خود را صادر کنند .

دمیرورز در مصاحبه 21 اکتبر با  Fast Moneyی CNBC  اظهار داشت:

“من تعجب نمی کنم اگر در شش تا 12 ماه آینده ، PayPal شاهد راه اندازی ارز دیجیتال خود مانند دلار دیجیتال باشد که در بسیاری از شرکت های پرداخت مشاهده می کنیم.”

دمیرورز  گفت که ممکن است PayPal علاقه مند به راه اندازی توکن خود باشد زیرا این شرکت رسماً از Libra Association ، نهاد حاکم بر پروژه ارز دیجیتال Libraی  فیس بوک ، خارج شد. PayPal که یکی از اعضای این  انجمن در زمان راه اندازی این پروژه در ژوئن سال 2019 بود ،  چند ماه بعد آنجا را  ترک  و ادعا کرد که نمی خواهد  نظارتی بر روی Libra ” داشته باشد.

“مدیر عامل PayPal، دن شولمن بعدها گفت که این مقررات و انطباق برای PayPal به عنوان شرکتی مورد اعتماد در سراسر جهان اساسی است. وی همچنین اظهار داشت که PayPal در حال تولید محصولی است که”لزوماً قابل رقابت با Libra نباشد.”

بیشتر بخوانید:  تسلا باید کاردانو را جایگزین بیت کوین کند!

در 21 اکتبر ، PayPal رسماً اعلام کرد که این شرکت توانایی “خرید ، نگهداری و فروش” تعدادی  از ارزهای  دیجیتال  از جمله Bitcoin (BTC) ، Ether (ETH) ، Bitcoin Cash (BCH) و Litecoin (LTC) را به طور مستقیم با کیف پول دیجیتال PayPal ارائه می دهد. با ویژگی جدید ، مشتریان پی پال می توانند از اوایل سال 2021 از  ارز دیجیتال خود برای خرید در هر یک از 26 میلیون تجارت PayPal در سراسر جهان استفاده کنند.

منبع: کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا