اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

حجم معاملات روزانه PayPal با جهش قیمت بیت کوین افزایش یافت.

قیمت بیت کوین در ماه گذشته به طور مداوم در حال افزایش است و تقریباً هر هفته به بالاترین قیمت در تاریخ خود می رسد. به طور خاص در این هفته ، قیمت این کوین به طور چشمگیری در حال افزایش است و حتی در زمان نوشتن این مقاله به بالاترین رقم 41000 دلار رسیده است.

سلام کریپتو

در اواخر سال گذشته ، PayPal یکی از موسسات بزرگی بود که به شدت درگیر ارز دیجیتال بود. هنگامی که این شرکت اعلام کرد که قصد ورود به این بازار را دارد ، جامعه با آغوش باز از آن استقبال کرد.اخیراً PayPal در حجم معاملات روزانه خود ، به دلیل افزایش علاقه ی بین المللی به ارز های دیجیتال مانند بیت کوین ، به رکورد بالایی رسیده است.

ItBit پلتفرمی است که با معاملات ارز دیجیتال در PayPal سروکار دارد. از زمانی که آنها در اکتبر سال گذشته با شبکه پرداخت همکاری کردند ، این پلتفرم بیش از حد معمول رشد چشمگیری در حجم معاملات خود داشته است. در حقیقت ، آنها فاش کردند که حجم معاملات این شرکت برای ارز های دیجیتال فقط در طی یک روز بیش از 125 میلیون دلار بوده است.با توجه به اینکه ارز دیجیتال و صنعت کلی آن در مقیاس بین المللی ، بسیار بیشتر مورد توجه قرار گرفته است ، این نشانه بزرگی است که ارزهای دیجیتال بیشتر از همه مورد توجه قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن، قاتل ارز های دیجیتال 😈

مردم پیش بینی می کنند که PayPal طی چند ماه آینده خدمات خود را به 26 میلیون بازرگان خود ارائه دهد. کاربران فعلی این سیستم عامل می توانند بیت کوین را در سطح بسیار ساده تری نگه دارند.

منبع : cryptodaily.co.uk

صرافی ایرانی کارت

گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا