اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

عرضه توکن NFT بتمن توسط DC

salamcrypto

شرکت DC که یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های تولید کتاب های کمیک در آمریکا و جهان است صنعت توکن های NFT را از نزدیک دنبال کرده و حالا قصد دارد به این بازار ورود کند و توکن  NFT خود را راه اندازی کند.
در طی همکاری اخیر بین DC Comics و  Veve که استارت آپی است که مجموعه های NFT می‌سازد، فاز جدیدی در استراتژی تجارت شرکت دی سی آغاز شد. این شرکت مجموعه ای مجسمه های دیجیتالی بتمن با طرح رنگی سیاه و سفید ساخته است.
این مجموعه از 4 طرح مختلف تشکیل شده است و هر طرح تعداد محدودی نسخه دارد بنابراین ارزش آنها بسته به کمیاب بودن آنها متفاوت است. قیمت گران ترین توکن که مجسمه دیجیتالی نایت وینگ است و از 1850 نسخه تشکیل شده 89.99 دلار است.
با فروش تمام این توکن ها شرکت دی سی مقداری کمتر از یک میلیون دلار و به طور دقیق 996304 دلار درآمد کسب خواهد کرد. در بازار ثانویه ارزش هر یک از توکن ها با توجه به هیجانات موجود در اطراف  NFTها می‌تواند بسیار افزایش یابد.
علاقه دی سی به این توکن های NFT بیهوده نیست زیرا شرکت های دیگر هم کلکسیون توکن های  NFT خود را عرضه کرده بودند.
اخیراً طی یک حراجی یک توکن  NFT با قیمت 69.3 میلیون دلار به فروش رفت و رکورد توکن های  NFT را جا به جا کرد.
جای تعحب نیست که شرکت دی سی به این صنعت علاقه مند باشد به خصوص که آنها شخصیت پر طرفداری مانند بتمن را در اختیار دارند. حتی در حال حاضر نیز توکن های مربوط به این شخصیت داستانی فروخته شده و از فروش آنها سودی به شرکت دی سی نرسیده است.
شرکت دی سی در بیانیه ای اعلام کرده که توکن تمام شخصیت ای معرفی شده توسط این شرکت متعلق به آنهاست و حق امتیاز تمام محصولات منتشر شده را در اختیار دارند. در این بیانیه آمده است:
دی سی در حال بررسی فرصت های ورود به بازار توکن های NFT است. محصولات دی سی برای این بازار شامل آثار جدید بر اساس  NFT و همچنین محصولات دیجیتال برای انتشار کتاب های کمیک دی سی می ‌باشد.
منبع: cryptopotato

بیشتر بخوانید:  لیست شدن توکن سهام تسلا در بایننس


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا