صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تحلیلگر مشهور در انتظار اصلاح قیمت بیشتر دوج کوین

پیتر برنت، تحلیلگر و تریدر افسانه ای بازار های مالی که اغلب نمودار هایی از بیت کوین منتشر می‌کند، این بار در اکانت توییتری خود نموداری از دوج کوین را به اشتراک گذاشت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی از محبوب ترین میم کوین جهان و سکه محبوب ایلان ماسک مدیرعامل پر حاشیه تسلا به عنوان “هیولای دو سر” یاد کرد.

نموداری که برنت منتشر کرده است که در آن دوج کوین الگوی سر و شانه را تشکیل داده که فقط این بار الگو دارای دو سر است و این الگوی سر و شانه معمولاً نوید معکوس قیمت را می‌دهد.

در آخرین دفعه ای که دوج کوین الگوی سر و شانه را تشکیل داد دچار افزایش قیمت شدید شد و از 0.10 دلار به 0.72 دلار رسید و روز های خوبی را تجربه می‌کرد تا اینکه ایلان ماسک در برنامه  Saturday Night Live شرکت کرد و با حرف های خود از جمله اینکه وی گفت دوج کوین احمقانه است و یک برنامه طنز علیه دوج کوین اجرا کرد و این کار او منجر به این شد که دوج کوین دچار اصلاح قیمت شود و حتی به 0.50 دلار نیز رسید و پس از آن نیز به دنبال اصلاح قیمت عمده بیت کوین که دلیل آن هم ایلان ماسک بود، دوج کوین دچار اصلاح قیمت بیشتر شد و هم اکنون دوج کوین با 10.4 درصد کاهش طی شبانه روز اخیر و کاهش رتبه خود در سطح قیمتی 0.16 دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  18 میلیون دلار ریپل در دست نهنگ‌های بزرگ BSC قرار دارد

حالا دوج کوین الگوی سر و شانه برعکس را تشکیل داده و مشخص نیست که آیا دچار اصلاح قیمت خواهد شد و اگر شد تا چه مقدار از اصلاح قیمت را تجربه خواهد کرد.

در اوایل این ماه برنت الگوی مشابه دیگری را از دوج کوین نشان داد و خاطرنشان کرد که وقتی الگو ها شکل می‌گیرند لزوماً به معنای این نیست که حتماً رخ خواهند داد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا