صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تحلیلگر مشهور: موسسات از خرید بیت کوین پشیمان هستند

پیتر برنت تریدر افسانه ای و پیشکسوت بازار های مالی معتقد است موسساتی که در اوایل سال جاری میلادی وارد بازار بیت کوین شدند باید برای شرط بندی های بدون تحقیق، خود را سرزنش کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این تریدر که تحلیلگر بسیار بزرگی نیز می‌باشد به این موضوع اشاره کرد که مقاومت گاو ها برای نگه داشتن بیت کوین در بالای سطح قیمتی 30 هزار دلار ممکن است یک آزمایش قانونی باشد تا نهنگ ها به این اطمینان برسند که آیا تجزیه و تحلیل های On-Chain قابل اعتماد هستند یا خیر.

به تازگی بیت کوین به طور فزاینده ای ناپایدار شده و خرس ها حتی موفق شدند که در اوایل امروز پادشاه ارز های دیجیتال را به سطح قیمتی 31121 دلار برسانند.

پیتر برنت همچنین یک نمودار به اشتراک گذاشت که در آن یک مستطیل نزولی قرار داشت و به طور معمول این موضوع نشان دهنده نزولی بودن روند است.

جفری گوندلاخ که فرد بسیار ثروتمندی می‌باشد با پیتر برنت هم نظر است و در مصاحبه اخیر خود با  CNBCگفت که بنا به چارت ها، بیت کوین در وضعیتی بسیار ترسناک قرار دارد.

این سرمایه گذار آمریکایی می‌گوید که به دلیل همین وضعیت بیت کوین، تمایلی به سرمایه گذاری در آن ندارد و نمی‌خواهد که بر اساس حدس و گمان با سرمایه خود بازی کند.

بیشتر بخوانید:  هشدار دادستان کل نیویورک

وی همچنین افزود که در صورت رسیدن بیت کوین به زیر 23 هزار دلار، فرصت بسیار خوبی برای خرید آن در کف قیمتی فراهم شده است.

هم اکنون در زمان نگارش این خبر بیت کوین با 2.2 درصد کاهش قیمت در شبانه روز اخیر در سطح قیمتی 32020 دلار قرار دارد و از اوج قیمت خود که آنرا در 14 آپریل و در سطح قیمتی 64804 دلار ثبت کرده بود 50.7 درصد فاصله دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا