اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اظهارات پیتر برنت در مورد افزایش قیمت بیت کوین

salamcrypto

پیتر برنت می‌گوید بیت کوین ممکن است به 200 هزار دلار برسد اما جاده ی رسیدن به این هدف ممکن است پر از دست انداز باشد.
در توئیتی که پیتر برنت تاجر پیشکسوت نوشت، او  می‌گوید که بیت کوین بالاخره در روند صعودی خود به 200 هزار دلار خواهد رسید.
او به ناهموار بودن مسیر رسیدن به این قیمت هم اشاره کرد. اکثر کارشناسان بر این باورند که بیت کوین قبل از اینکه سرانجام به 200 هزار دلار برسد با اصلاح قیمت های فراوان مواجه خواهد شد. پیتر برنت معتقد است 6 اصلاح قیمت عمده در این مسیر خواهیم داشت.
تنها ده درصد از کارشناسان و مردم معتقدند که بیت کوین از حدوداً 58 هزار دلار بالاتر نخواهد رفت و در مقابل آن 16 درصد از مردم معتقدند که بیت کوین در مسیر رسیدن به 200 هزار دلار هیچ گونه اصلاح عمده ای نخواهد داشت. در نظرسنجی توئیتری مشخص شد که 16.5 درصد از مردم فکر می‌کنند که بیت کوین اصلاً دچار اصلاح قیمت نخواهد شد و از اینجا مستقیم به 200 هزار دلار خواهد رسید. 60.5 درصد مردم معتقدند یک الی شش اصلاح قیمت عمده خواهیم داشت، 12.1 درصد از مردم معتقدند 7 مورد یا بیشتر اصلاح قیمت خواهیم داشت و 10.9 درصد از مردم معتقدند که افزایش قیمت نخواهیم داشت و بیت کوین اینجا خواهد ایستاد. گفتنی ست در این نظرسنجی توئیتری 13.095 نفر شرکت کرده اند.
همانطور که U.Today گزارش داد، برنت در توئیتر خود در هفته گذشته نوشت که بیت کوین پس از رسیدن به 50 هزار دلار وارد سومین دوره افزایش قیمت خود شده است.
با این حال هر جاده ای دست انداز های خودش را دارد و به همین دلیل انتظار می‌رود بیت کوین در مسیر رسیدن به 200 هزار دلار با اصلاحات عمده ای مواجه شود. به عنوان مثال برنت تخمین زد که بیت کوین در سومین دوره افزایش قیمت خود 9 اصلاح قیمت خواهد داشت که بسیار به واقعیت نزدیک بود.
ماه گذشته بیت کوین پس از رسیدن به 42 هزار دلار در 8 ژانویه دچار اصلاح قیمت شد و در 22 ژانویه به 28883 دلار رسید، اما در اوایل فوریه دوباره روند صعودی خود را از سر گرفت.برنت می‌گوید در صورت اصلاح قیمت او بیت کوین خریداری خواهد کرد.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  اتریوم 2.0 آماده تر از هر زمان

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا