اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیتر شیف انتظار دارد دوج کوین به یک دلار برسد

یکی از کسانی که از بیت کوین متنفر است پیتر شیف مدیرعامل شرکت Euro Pacific Capital است که در اکانت توییتری خود به افزایش قیمت شدید دوج کوین و جهش آن و رسیدن به لیست پنج ارز برتر بازار اشاره کرد.
پس از اینکه دوج کوین اوج قیمت جدیدی را در سطح قیمتی 0.45 دلار ثبت کرد و به رتبه پنجم برترین ارز دیجیتال بازار بنا به داده های CoinGecko رسید، پیتر شیف در توییتی نوشت:
دوج کوین، بیت کوین را خواهد خورد.
وی افزود:
تمام کسانی که قبلاً بیت کوین را پامپ می‌کردند و معتقد بودند که بیت کوین از طلا بهتر است حالا باید قبول کنند دوج کوین بهتر از بیت کوین است.
پیتر شیف در مکالمه ای که با فرزند خود اسپنسر شیف داشت به شوخی گفت که دوج کوین از بیت کوین بهتر است و دوج کوین را به یک ماشین سریع و بیت کوین را به یک اسب پیر تشبیه کرد.
وی همچنین پیشنهاد داد که طرفداران دوج کوین نیز مانند طرفداران بیت کوین کمپینی در توییتر راه اندازی کرده و چشمان خود را قرمز کنند تا دوج کوین به سطح یک دلار برسد.
طرفداران بیت کوین در کمپینی تصمیم گرفته بودند که تا زمان رسیدن بیت کوین به صد هزار دلار چشمان خود را در تصویر پروفایل اکانت توییتری شان قرمز و لیزری بکنند.
همانطور که قبلاً خبرگزاری U.Today در 10 مارچ گزارش داده بود پیتر شیف اعلام کرد که پسرش اسپنسر 100 درصد سرمایه خود را بیت کوین خریداری کرده است و حتی نقره های خود را به فروش رسانده تا بیت کوین را در سطح قیمتی زیر 50 هزار دلار خریداری کند.
پس از آن پیتر شیف به شوخی گفته بود که مجبور است اسپنسر را از ارث محروم کند تا از سرمایه گذاری بیشتر فرزندش در بیت کوین جلوگیری کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  افزایش چشم‌گیر تعداد آدرس های دارای شیبا اینو

منبع: U.Today

کوین کده

گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا