اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دیدگاه تاریک غول بازی‌سازی پیرامون NFT ها

دیدگاه تاریک غول بازی‌سازی پیرامون NFT ها

به گزارش زوم ارز، یکی از شناخته شده ترین استودیو های صنعت بازی های ویدیویی، با نظرات خود به مقابله با NFT ها آمده و گفت این توکن ها هیچ تاثیر مثبتی بر ایجاد بازی ها یا کاربران آن ها ندارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس گزارشات، پلاتینیوم گیمز گسترش NFT ها در صنعت بازی های ویدیویی را ناامید کننده خواند. این دیدگاه ها توسط مدیرعامل این استودیو، آتسوشی اینابا و معاون این بازی‌ساز مشهور، هیدکی کامیا، در مصاحبه ای با VGC گفته شد. از این دو فرد تاثیرگذار در صنعت بازی های ویدیویی درباره ی نظرات آن ها پیرامون NFT ها و فناوری بلاکچین، و تاثیر آن ها بر بازی ها پرسیده شد.

علی‌رغم رشد NFT ها، مدیریت پلاتینیوم گفت آن ها ایده و برنامه ای پیرامون این دارایی نداشته‌اند. اینابا به رشد NFT ها اعتراف کرد، اما در عین حال آن ها را فارغ از داشتن تاثیر مثبت بر بازی ها و دارای تمرکز بیش از حد بر سودرسانی دانست.

کوین کده

اینابا افزود که حامیان وجود NFT در بازی ها در یک بحث یک طرفه بر سر کسب درآمد درگیر شده‌اند. مدیرعامل پلاتینیوم گفت وی ترجیح می‌دهد وقت خود را صرف ساخت “بازی های خوب” کند، به جای اینکه در کسب سود بیشتر انرژی بگذارد.

بیشتر بخوانید:  از دسترس خارج شدن شبکه سولانا

همچنین کامیا ضمن اشاره به اینکه او هیچ علاقه ای به NFT ها ندارد، توضیح داد این فناوری جدید در حال حاضر هیچ فایده ای برای کاربران ندارد. این فرد اذعان کرد وی بررسی پیرامون NFT ها را زمانی که نشانه ی مثبتی از آن ها ببیند شروع خواهد کرد.

نظر شما کاربران زوم ارز در مورد تاثیر NFT ها بر دنیای بازی های ویدیویی چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoglobe


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا