صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آغاز پشتیبانی از BUSD روی پالیگان و آواکس

آغاز پشتیبانی از BUSD روی پالیگان و آواکس

با توجه به اعلامیه‌ی روز سه شنبه، BUSD، استیبل کوین غول رمز ارزی باینس، روی آواکس و پالیگان در دسترس قرار گرفته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، این صرافی ارز دیجیتال گفت که اکنون، کاربران می‌توانند این دو اکوسیستم مذکور را، به توکن BUSD، به شکلی بهینه و امن کاوش کنند.

در ماه سپتامبر سال 2019، شرکت رمز ارزی بایننس به وسیله‌ی قرارداد همکاری با پلتفرم Paxos، استیبل کوین خود را روی بلاکچین بزرگ اتریوم راه اندازی کرد.

با توجه به داده‌های ارائه شده در سایت CoinGecko، در حال حاضر، توکن BUSD ششمین رمز ارز بزرگ بازار از حیث ارزش بازاری به شمار می‌رود. اکنون، این کوین حدود 21 میلیارد دلار ارزش دارد.

در روزهای ابتدایی ماه سپتامبر، بایننس اعلام کرد که موجودی TUSD، USDC و USDP کاربران خود را به استیبل کوین BUSD تبدیل خواهد کرد. این شرکت توضیح داد که چنین تغییری، جهت بهبود نقدینگی، ضروری بوده است.

به احتمال زیاد، تصمیم به حذف استیبل کوین‌های رقیب منجر به افزایش تقاضا برای توکن بومی BUSD خواهد شد. هرچند، با توجه به دیدگاه مدیرعامل Circle، جرمی آلایر، این موضوع در واقع کاربرد استیبل کوین USDC را افزایش خواهد داد.

بیشتر بخوانید:  انتقال 106 میلیون ریپل از صرافی‌های پیشتاز

طی شبانه روز گذشته، بازار افت نسبتا ناچیزی را تجربه کرده است. با توجه به داده‌های سایت CoinGecko، در حال حاضر، بیت کوین با افتی 1.6 درصدی در 24 ساعت اخیر، در سطح قیمت 19000 دلار قرار دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا