اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هاردفورک ماتیک راه اندازی شد

هاردفورک ماتیک راه اندازی شد

به گزارش زوم ارز، هاردفورک اتریوم که آگست سال گذشته مکانیزم توکن سوزی را برای این شبکه به ارمغان آورد، دوباره خبرساز شده و شبکه جانبی اتریوم یعنی پالیگان این به روزرسانی را در اکوسیستم خود گنجاند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پروپوزال EIP-1559 که در زمینه توکن سوزی فعالیت می‌کند بر روی شبکه پالیگان راه اندازی شد تا زین پس توکن ماتیک بعنوان هزینه کارمزد شبکه سوزانده شود.

این به روزرسانی در بلاک 23850000 فعال شد و جایگزین سیستم هزینه کارمزد قبلی پالیگان که مبتنی بر سیستم حراج با قیمت اول بود شد و این به روزرسانی هم اکنون در شبکه مقیاس پذیری لایه دو این رمز ارز راه اندازی شده تا شفافیت شبکه را بهبود ببخشد و این موضوع شامل کارمزد پایه بری تراکنش های بلاک بعدی نیز ‌می‌شود.

کوین کده

همانطور که در پست شبکه پالیگان آمده، این توکن سوزی دو مرحله ای است و در ابتدا از شبکه پالیگان شروع شده و در شبکه اتریوم کامل می‌شود.

از آنجایی که هزینه گس با عرضه و تقاضا تعیین می‌شود، هزینه های پرداخت شده برای معاملات کاهش نخواهد یافت و البته کاربران قادر خواهند بود تا هزینه ها را بهتر تخمین بزنند چرا که هزینه پایه حداقل قیمت برای گنجاندن در بلاک بعدی است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل گران 📈 هدف بعدی بیت کوین را 14500 می دانند 😥

علاوه بر این و همانند اتریوم،  EIP-1559ممکن است اثر کاهش تورم روی ماتیک (رمز ارز بومی شبکه پالیگان) داشته باشد و بنا به تجزیه و تحیل ها، تخمین زده می‌شود که 0.27 درصد از کل عرضه ماتیک در یک سال سوزانده خواهد شد.

رمز ارز ماتیک با 8.6 درصد کاهش قیمت در وضعیت بدی قرار گرفته و در سطح قیمت 2.18 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: AMBCrypto


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا