اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش حجم آدرس های فعال پالیگان

افزایش حجم آدرس های فعال پالیگان

به گزارش زوم ارز، بلاکچین ماتیک امروز نقطه عطف مهمی را لمس کرده است و برای اولین بار در تاریخ خود تعداد کل آدرس های فعال روزانه پالیگان از اتریوم پیشی گرفته است و میخائیلو بیلیچ بنیانگذار پالیگان نیز امروز صبح در توییتی گفت:
نقطه عطف بزرگ دیگری برای پالیگان ثبت شد و ما برای اولین از آدرس های فعال اتریوم عبور کردیم و این تازه شروع کار ما است و ما به طور شبانه روزی برای بهبود فناوری خود، تقویت اکوسیستم و افزایش پذیرش آن تلاش می‌کنیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

توجه داشته باشید که پالیگان رقیب اتریوم نیست و بلاکچین پالیگان یک پروتکل برای اتصال چندین بلاکچین سازگار با اتریوم است و بنابراین هدف آن استقرار یک راه حل مقیاس پذیر بر روی اتریوم با ایجاد یک اکوسیستم چند زنجیره ای است.

شبکه بلاکچین پالیگان امسال پیشرفت های بزرگی را تجربه کرده است و همچنین در چند ماه گذشته نیز شاهد سرمایه گذاری شرکت های بزرگ بر روی پروژه خود بوده است و در اوایل سال جاری مارک کیوبن میلیاردر بزرگ که مالک تیم دالاس موریکس بوده و جزو حامیان اصلی دوج کوین نیز محسوب می‌شود خبر از سرمایه گذاری خود در اکوسیستم پالیگان داد.

کوین کده

رمز ارز بومی شبکه بلاکچین پالیگان یعنی ماتیک در نیمه اول سال 2021 شاهد افزایش قیمت بسیار خوبی بوده و در اواسط ماه می قیمت آن حتی به 2.50 دلار نیز رسید.

بیشتر بخوانید:  چرا ادوارد اسنودن تمایلی به خرید شیبا اینو و دوج کوین ندارد؟

قیمت ماتیک بیش از 50 درصد نسبت به اوج قیمت خود اصلاح شده و هم اکنون با 0.2 درصد کاهش قیمت نسبت به شبانه روز اخیر هم اکنون در سطح قیمت 1.09 دلار قرار دارد.

بنظر شما همراهان همیشگی زوم ارز، این رمز ارز تا پایان سال 2021 در چه سطح قیمتی قرار خواهد گرفت؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinGape


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا