اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

طولانی شدن قطعی شبکه‌ی پالیگان

طولانی شدن قطعی شبکه‌ی پالیگان

به گزارش زوم ارز، راه حل مقیاس پذیری اتریوم لايه2 پالیگان بیش از 11 ساعت از فعالیت بازمانده است. توسعه‌دهندگان این توقف فعالیت را به یک آپگرید فنی روی شبکه ربط می‌دهند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در روز 10 مارچ ساعت 7:50 دقیقه عصر به وقت ایران، توسعه‌دهندگان شبکه‌ی پالیگان به کاربران در فروم این پروژه اطلاع دادند که از ساعت 9:20 دقیقه به وقت ایران، احتمالا به دلیل تعمیرات موردنیاز روی یکی از سه لایه‌ی شبکه، فعالیت این شبکه موقتا متوقف خواهد شد. به نظر می‌رسد که آپگریدی که اخیرا انجام شد، در توانایی شبکه برای به دست آوردن consensus با خطا مواجه شده است.

مطابق انتظار، این قطعی از ساعت 9:24 دقیقه بعد از ظهر به وقت ایران، آغاز شد.

کوین کده

ساعت 4 بامداد به وقت ایران، تیم پالیگان اعلام کرد که آن‌ها هنوز در حال تلاش برای حل این خطا بودند و هات‌فیکسی برای ادامه‌ی ساخت بلاک راه‌‌اندازی شده‌است. تا زمان نگارش این خبر، ظاهرا این هات‌فیکس تاثیر خاصی اعمال نکرده‌است.

همچنین، تیم توسعه‌دهنده به کاربران اطمینان داد که داده‌ها و دارایی آن چین آن‌ها محفوظ خواهد بود.

ظاهرا کاربران پالیگان متوجه شدند که این قطعی فعالیت مورد انتظار بوده‌است، اما پس از ادامه دار شدن 6 ساعت قطعی، اعتراضات بین جامعه‌ی پالیگان شروع به پدیدار شدن کرد. بیشتر کاربران برای طولانی شدن زمان قطعی ابراز نگرانی کردند.

بیشتر بخوانید:  آیا ایلان ماسک در تلاش برای بالا بردن قیمت بیت کوین است؟

بقیه‌ی کاربران اشاره کردند که شغل آن‌ها به واسطه‌ی این قطعی تحت تاثیر قرار گرفته‌است.

در خبری مرتبط، اخیرا پالیگان با بازار NFT موسیقی مالتی چین TokenTraxx برای پشتیبانی از این بازار در اکوسیستم پالیگان، آغاز به همکاری کرد. این بازار به موسیقی‌دان‌ها اجازه می‌دهد که کار خود را به توکن تبدیل کرده و آن را به عنوان NFT بفروشند.

ارز دیجیتال شبکه ی پالی گان ارز ماتیک است برای آشنایی بیشتر با این رمز ارز کلیک کنید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا