اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

امکان اضافه شدن شبکه پرداخت رمزنگاری به ویزا

salamcrypto

در حالی که غول خدمات مالی از قبل با کیف پول های رمزنگاری شریک است ، در گام بعدی بیت کوین را با 160 ارز فیات در شبکه Visa برابر می کند.

شرکت های دارایی دیجیتال BlockFi ، Fold و Crypto.com در حال حاضر محصولاتی با مارک ویزا صادر می کنند. با این حال ، مدیر عامل شرکت ، آلفرد کلی اکنون پیشنهاد می کند که همه ارزهای رمزپایه در آینده می توانند مستقیماً در شبکه ویزا کار کنند.

در تماس دیروز با ویزا ، آلفرد کلی لحظه ای از بیانیه مقدماتی خود خارج شد تا به طور خاص رمزنگاری و فرصتی را که در فضا می بیند ، لمس کند. وی جزئیات مربوط به ویزا را به عنوان بزرگترین مارک خدمات مالی در صنعت از طریق همکاری با 35 سیستم عامل و کیف پول توضیح داد

آلفرد کلی گفت: “در این فضا ، ما روش هایی را می بینیم که می توانیم ارزش متمایز شده ای را به اکوسیستم اضافه کنیم.” “و ما معتقدیم که موقعیت منحصر به فردی داریم که به کمک آن می توان ارزهای رمزنگاری شده را از طریق حضور جهانی ، رویکرد مشارکت و مارک معتبر ، برای پرداخت ها امن تر ، مفید و قابل اعتماد استفاده کرد.”

آلفرد کلی می بیند که صنعت بین دو نوع کوین تقسیم شده است: بیت کوین که “عمدتا به عنوان دارایی نگهداری می شوند” و سپس stablecoins . ویزا معتقد است که بهترین اقدام همکاری و ارائه به کاربران برای برداشتن دارایی خود به دلخواه ، با استفاده از اعتبار ویزا با حدود 70 میلیون بازرگان در سراسر جهان است.

در مورد مورد دوم: كلی گفت: “اینها نوآوری جدیدی در پرداخت ها هستند كه می توانند پتانسیل استفاده برای تجارت جهانی را داشته باشند ، دقیقاً مانند سایر ارزهای فیات.” “ما فکر می کنیم ارزهای دیجیتالی که در بلاک چین های عمومی کار می کنند به عنوان شبکه های اضافی دقیقاً مانند شبکه های RTP یا ACH در نظر گرفته می شوند، بنابراین ما آنها را به عنوان بخشی از استراتژی شبکه های شبکه خود می بینیم.”

بیشتر بخوانید:  زین پس امکان ارسال و دریافت توکن های بومی Daedalus

وی افزود: “ناگفته نماند که ارزهای دیجیتال خاص به عنوان یک مبادله شناخته شده تبدیل می شود ، هیچ دلیلی وجود ندارد که ما نتوانیم آن را به شبکه خود اضافه کنیم ، که امروزه بیش از 160 ارز را پشتیبانی می کند.

این یک نسخه واضح تر از بیانیه ای است که آلفرد کلی در ماه نوامبر ارائه داد ، در آن زمان وی پیشنهاد داد که ویزا “می تواند ارزهای دیجیتال را به طور منظم در شبکه اضافه کند.”

ویزا قبلاً ادعا کرده بود که نمی خواهد با ارزهای رمزپایه مورد علاقه خود بازی کند ، بلکه به طور گسترده تری از کوین ها و ارائه دهندگان پشتیبانی می کند. جالب خواهد بود که ببینید آیا با افزایش میزان استقرار پایدار بیت کوین و CBDC در ماهها و سالهای آینده ، آیا این روش تغییر خواهد کرد یا خیر.

منبع : decrypt.co


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا