اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اصلاح قیمت 📉 برای دوج کوین علی رغم پیش بینی های مثبت

شرایط برای دوج کوین خلاف انتظار!

همانطور که چند روز قبل در مطلبی کار کردیم که 20 آپریل روز مهمی برای دوج کوین است و به نظر می‌رسید که این ارز دیروز دچار افزایش قیمت شدید شود و انتظار می‌رفت که این ارز دیجیتال حتی به سطح قیمتی یک دلار برسد، این اتفاق رخ نداد.
ششمین ارز دیجیتال برتر بازار به جای صعود دچار اصلاح قیمت شدید شد و حتی تا سطح قیمتی 0.29 دلار نیز رسید، در زمان نگارش این خبر دوج کوین در سطح قیمتی 0.32 دلار قرار دارد و در شبانه روز اخیر حدوداً 20 درصد اصلاخ قیمت را تجربه کرده است.
هماهنگی ها برای کمپین Doge Day از یک هفته قبل آغاز شده بود و عده زیادی از دارندگان دوج کوین در توییتر و ردیت مردم را به خرید این ارز دیجیتال تشویق و ترغیب می‌کردند تا قیمت این ارز دیجیتال در 20 آپریل با افزایش سرسام آور مواجه شود.
قبل از ان نیز شرکت های معروفی همچون Snickers و  AX Body Spray نیز با پذیرش دوج کوین به این افزایش قیمت دامن زدند.
ایلان ماسک تاکنون واکنشی نسبت به این کمپین نداشته و نپذیرفته که با حمایت از آن به افزایش قیمت دوج کوین کمک کند.
ایلان ماسک مدیرعامل تسلا ماه قبل به شدت دوج کوین را پامپ کرد و از این توکن که در سال 2013 به عنوان شوخی ایجاد شده بود حمایت شدیدی کرد.
توییت هفته قبل ماسک باعث شد این ارز دیجیتال مقداری رشد کند. وی در ماه فوریه در گفت و گویی در برنامه کلاب هاوس گفته بود که توییت های وی در مورد دوج کوین شوخی هستند ولی شواهد زیادی وجود دارد که توییت های وی حتی اگر شوخی باشند اما باز هم تاثیر مستقیم و شدیدی بر قیمت دوج کوین دارند.
دارندگان دوج کوین هنوز هم امیدوارند که ایلان ماسک تا عصر سه شنبه به دوج کوین ادای دین کند و روز بزرگ این ارز را فراموش نکند.

سلام کریپتو

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  مدیرعامل ریپل: ریپل زنده خواهد ماند 😖

منبع: Decrypt


گزیده اخبار

صرافی ایرانی کارت

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا