اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

فراهم کردن پرداخت با ارز دیجیتال توسط گروه OLB

حالا مشاغل کوچک در آمریکا می‌توانند پرداخت با ارز دیجیتال را با استفاده سرویس پرداخت OLB بپذیرند.
گروه OLB که یک ارائه دهنده خدمات بازرگانی تجارت الکترونیک مستقر در نیویورک است پذیرش پرداخت با ارز های دیجیتال را برای مشاغل آسان می‌کند.
بیش از 8500 تاجر و کاربر OLB اکنون می‌توانند بیت کوین، اتریوم و  USDC و DAI را در شرکت خود با پلتفرم مدیریت تجاری OmniSoft بپذیرند. مشتریانی که مایل به پرداخت پول با ارز های دیجیتال در فروشگاه و یا از طریق تلفن های همراه خود هستند می‌توانند به سادگی با کیف پول ارز دیجیتال خود این کار را انجام دهند، کلیه پرداخت ها از طریق SecurePay پرداش می‌شوند، SecurPay درگاهی ست که اعتبار معامله را تأیید می‌کند. ارز دیجیتال را به دلار آمریکا تبدیل می‌کند و سپس پرداخت نهایی پردازش می‌شود.
تصمیم اضافه کردن امکان پرداخت با ارز های دیجیتال تا حدی ناشی از رشد سفارشات بدون تماس و آنلاین در طی همه گیری کرونا و قرنطینه بود. با توجه به اینکه پلتفرم OmniSoft روز به روز در حال پیشرفت است و پرداخت ها را تسهیل می‌کند، اضافه کردن امکان پرداخت با ارز های دیجیتال دور از ذهن نبود و بلکه منطقی بود.
مدیرعامل گروه OLB رونی یاکوف می‌گوید درگاه پرداخت و تکنولوژی poin-of-sale پرداخت با ارز های دیجیتال را آسان می‌سازد.
پرداخت با ارز های رمزنگاری شده یک موضوع امیدوار کننده و خوب برای این صنعت است.
یاکوف افزود: بسیار زود است که پرداخت ها کاملاً با ارز دیجیتال انجام شوند اما ما شاهد افزایش علاقه از سوی بازرگانان هستیم که انگار این گزینه پرداخت را به دیگر روش ها ترجیح می‌دهند.
وی همچنین معتقد است برخی از صنایع نیز به احتمال زیاد امکان پرداخت از طریق ارز های دیجیتال را اضافه خواهند کرد.
ما پیش‌بینی می‌کنیم که پذیرش پرداخت در جواهرات و قبض هایB2B و املاک و مستغلات با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد زیرا کارمزد معاملات با ارز های دیجیتال پایین تر است، اغلب این کارمزد ها نصف کارمزد های معمول هستند.
ارز های رمزنگاری شده مانند بیت کوین با انتقاداتی در راه تبدیل شدن به ابزاری برای پرداخت نیز مواجه شده‌اند. چارلی مونگر، سرمایه گذار میلیاردر و نایب رئیس Berkshire hatahaway اخیراً گفته بود که بیت کوین بیش از حد ناپایدار است و نمی‌توان از آن به عنوان ابزاری برای پرداخت استفاده کرد.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  مصاحبه 👨‍🎤 جدید مدیرعامل ریپل

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا