اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

فراهم شدن پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال با هوش مصنوعی در صرافی ارز دیجیتال سلام کریپتو

صرافی سلام کریپتو در اطلاعیه‌ای از راه‌اندازی بخش پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال با استفاده از هوش مصنوعی در بات معاملاتی این مجموعه خبر داد. این سیستم، قیمت ارزهای دیجیتال را برای یک ساعت آینده پیش بینی می‌کند.

سلام کریپتو

صرافی ارز دیجیتال سلام کریپتو با بهره‌گیری از فناوری هوش مصنوعی، امکان پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال را برای کاربران بات معاملات خود به صورت رایگان فراهم آورده است. این فناوری با در نظر گرفتن شرایط مشابه تکنیکال و فاندامنتال در گذشته، روند بازار را برای یک ساعت آینده پیش‌بینی می‌کند. این پیش بینی‌ها برای ارزهای دیجیتال مطرح بازار نظیر بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC)، بیت کوین کش (BCH) و دش (Dash) ارائه می‌شود.

بیشتر بخوانید: آموزش کار با صرافی سلام کریپتو

مجموعه سلام کریپتو که فعالیت خود را از سال 1396 در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال آغاز کرده است، در حال حاضر با راه‌اندازی بات معاملاتی بر بستر تلگرام به کاربران ایرانی خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. این صرافی ارز دیجیتال اولین صرافی ایرانی است که پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال را با استفاده از یک سیستم هوش مصنوعی به کاربران خود ارائه کرده است.

نحوه استفاده از پیش بینی‌های هوش مصنوعی در صرافی سلام کریپتو

کاربرانی که قصد دارند از این قابلیت جدید بات معاملاتی سلام کریپتو استفاده نمایند، می‌توانند طبق راهنما اطلاعات مورد نیاز خود را استخراج نمایند.

نحوه استفاده از پیش بینی‌های هوش مصنوعی در صرافی سلام کریپتو
نحوه استفاده از پیش بینی‌های هوش مصنوعی در صرافی سلام کریپتو

کاربران با مشاهده تصویر می‌توانند علاوه بر پیش بینی روند آینده، از صحت پیش بینی‌های گذشته اطلاع یابند. با استفاده از اطلاعات پایین سمت چپ صفحه می‌توان زمان، رفرنس قیمت و پیش بینی بازار را برای یک ساعت آینده مشاهده کرد.

صرافی ایرانی کارت

لازم به ذکر است که پیش‌بینی روند بازار توسط تحلیل‌های هوش مصنوعی برای یک ساعت آینده به وقت برلین می‌باشد. این پیش بینی‌ها با توجه به قیمتی مشخص که رفرنس قیمتی نامیده می‌شود تعیین می‌گردد.

بیشتر بخوانید:  درگذشت یکی از توسعه دهندگان دوج کوین

رفرنس قیمت: متوسط قیمتی است که در زمان اعلام پیش‌بینی برای این ارز دیجیتال ثبت گردیده است. بر این اساس، پیش‌بینی روند صعودی یا نزولی قیمت نسبت به این رفرنس سنجیده می‌شود.

بنابراین پیش بینی‌های هوش مصنوعی برای روند بازار در سه حالت زیر توصیف می‌شود:

  1. Down: پیش‌بینی روند نزولی
  2. Up: پیش‌بینی روند صعودی
  3. Neutral: بدون پیش‌بینی 

همچنین، با مشاهده نمودار می‌توان دریافت که پیش بینی‌های قبلی تا چه حد صحیح بوده است: علامت‌های ✅ روی نمودار نشان دهنده پیش‌بینی‌های صحیح گذشته توسط هوش مصنوعی هستند.در حالی که علامت‌های ❌ روی نمودار نشان دهنده‌ی پیش‌بینی‌های غلط گذشته توسط هوش مصنوعی می‌باشند.

چه کسانی می‌توانند از پیش بینی‌های هوش مصنوعی سلام کریپتو استفاده کنند؟

علاوه بر تریدرهای روزانه و کوتاه مدت، تمامی افرادی که می‌خواهند روند تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال را بررسی کنند می‌توانند از این قابلیت جدید بات سلام کریپتو استفاده نمایند و از این پیش بینی‌ها به عنوان یکی از چندین شاخص مورد بررسی خود برای حرکت قیمت‌های آتی ارزهای دیجیتال بهره‌مند شوند. در عین حال، این پیش بینی‌ها، توصیه‌ای برای سرمایه گذاری نمی‌باشند.

از آنجایی که تحقیقات نشان می‌دهد، در آینده پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال در دستان هوش مصنوعی خواهد بود و این سیستم پیش بینی‌های دقیق‌تر و قابل اعتماد‌تری ارائه خواهد کرد. از این رو، مجموعه‌ی سلام کریپتو در راستای تحقق اهداف خود برای تبدیل شدن به صرافی ارز دیجیتال ایرانی که خدماتی در سطح بین المللی ارائه می‌دهد، امکان استفاده از این سیستم را برای کاربران خود فراهم کرده است.

کاربران این مجموعه از این پس می‌توانند پیش بینی قیمت یک ساعته ارزهای دیجیتال مطرح بازار را از بخش «دستیارمن»، منوی «پیش بینی قیمت توسط هوش مصنوعی» را انتخاب کرده و از امکانات این بخش به صورت رایگان استفاده نمایند.

منبع : سلام کریپتو

واحد تبلیغات

واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا