اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جنگ روانی در سطح 20 هزار دلار

کمتر از یک هفته پیش ، قیمت بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ یعنی 19920 دلار رسید . با این حال قدیمی ترین ارز رمزنگاری شده هنوز در تلاش است که از سطح 20 هزار دلار عبور کند . به گفته تحلیل گران و معامله گران ، دلیل ناچیزماندن این نقطه عطف ساده است : تعداد زیادی سفارش فروش نزدیک به 20 هزار دلار وجود دارد ، زیرا برخی از دارندگان بیت کوین از فشار فروش کوتاه مدت می ترسند . سطح 20 هزار دلار اهمیت زیادی دارد چرا که جایی است که در سال 2017 قیمت بیت کوین طی دوماه ، به آن رسید و 4 برابر شد و تنها در دو ماه بعدی حدود 70 درصد سقوط کرد .

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

سیمون چن ، مدیراجرایی سرمایه گذاری Babel Finance گفت : تعداد زیادی سفارش فروش نزدیک به 20000 دلاروجود دارد که بدون شک مقاومت زیادی ایجاد کرده است .مردم در تلاش هستند که با توجه به آن چه در 2017 اتفاق افتاد ، بیت کوین را در بالاترین قیمتی که متصور هستند ، بفروشند .

نمودار قیمت بیت کوین

کوین کده

لینگشیائو یانگ مدیر ارشد کریپتو کوانت اظهار داشت که سطح 20000 دلار یک جنگ روانی است ! تنها حدود 4 ماه طول کشید تا بیت کوین از 14000 دلار به بالاترین قیمت جدید خود برسد . این عنصر احساس بیشتر در  سرمایه گذاران خرد مشهود است ، داده های سایت کریپتو کوانت نشان می دهد که دارندگان اصلی بیت کوین با نهنگ ها ، هنوز بیت کوین های خود را از صرافی خارج نکرده اند .

بیشتر بخوانید:  رشد فعالیت شبکه تزوس

نمودار قیمت بیت کوین

کی یانگ جون ، مدیر اجرایی کریپتو کوانت در یک توییت گفت :”این واقعیت که نهنگ ها عقب نمی کشند ، به این معنی است که بیت کوین برای فروش در دسترس است ، اگر نهنگ ها فکر کنند که قیمت بالاتر می رود ، سریعا بیت کوین خود را منتقل خواهند کرد . به گفته دنیس وینوکوروف ، رییس تحقیق در Bequant ، شواهد دیگری درباره افزایش فشار فروش نزدیک به 20 هزار ارائه داده است ، تعداد فزاینده بیت کوین wrapped ، در فضای خنک سازی پروژه های دیفای ، unwrapped شدند . هنگامی که فضای دیفای در تابستان سال جاری بسیار محبوب بود ، بیت کوین روی اتریوم رمز نگاری یا اصطلاحا پپیچیده شد . حتی زمانی رسید که بیت کوین های پیچیده شده روی اتریوم بیشتر از بیت کوین های استخراج شده بودند .شاید یکی از دلایل افزایش قیمت بیت کوین همین موضوع بود .


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا