اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کندل‌های سه ماهه از کم‌خطرترین دوران بیت کوین خبر می‌دهند

کندل‌های سه ماهه از کم‌خطرترین دوران بیت کوین خبر می‌دهند

به گزارش زوم ارز، طرفداران بیت کوین در توییتر در حال حدس و گمان پیرامون معنی یک الگوی جدید و چگونگی تاثیر آن بر تحرکات قیمت بیت کوین در سال 2022 هستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

آقای کلمنته، تحلیل‌گر ارشد در بلاکور و پادکست‌ساز محبوب ارز دیجیتال، در توییتر چارتی را که عملکرد بیت کوین را با تقسیم‌بندی‌های سه ماهه روی یک مقیاس لوگاریتمی نشان می‌دهد، به اشتراک گذاشت.

به نظر می‌رسد که بیت کوین به طور متوالی دو کندل بسیار باریک بر جای گذاشته است، وضعیتی که هرگز در تاریخ بیت کوین دیده نشده است. بنابراین، ممکن است فاصله‌ی بین سه ماهه‌ی چهارم 2021 تا سه ماهه‌ی اول 2022 برای بیت کوین کم‌خطرتر باشد.

کوین کده

دنبال کنندگان آقای کلمنته در توییتر برداشت‌های گوناگونی از این الگو، که مانند الگویی با نام کندل استیک های دوجی است، به اشتراک گذاشتند.

برخی از آن‌ها اطمینان دارند که این دو کندل باریک از یک تثبیت گسترده خبر می‌دهند، در حاالی که بقیه اشاره می‌کنند که این نشانه‌ای واضح از بلوغ بیت کوین به عنوان یک دارایی است.

در پایان سه ماهه‌ی اول سال 2021، قیمت بیت کوین نسبت به یکم ژانویه تنها 1.46 درصد افت داشته است. این افت، کمترین میزان تغییر قیمتی سه ماهه‌ی منفی بیت کوین در تاریخ است.

بیشتر بخوانید:  2021 سال طلایی بیت کوین

طی سه ماهه‌ی چهارم 2021، این کوین نارنجی رنگ 5.45 درصد رشد را تجربه کرد، که این دوره، دومین سه ماهه‌ی برجسته‌ی کوچک از نظر رشد مثبت برای بیت کوین است: طی سه ماهه‌ی سوم سال 2018، پادشاه ارزهای دیجیتال طی 90 روز 3.61 درصد رشد را ثبت کرد.

معمولا، آپریل ماهی سبز برای برترین ارز بازار است. طی 10 سال، این ارز تنها سه بار با رنگ قرمز، با افت بین 1.6 تا 3.4 درصد، این ماه را به پایان رساند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا