اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهانزوم ارز پدیا

امواج رادیویی به جای اینترنت و برق در شبکه بیت کوین

salamcrypto

امواج رادیویی به جای اینترنت و برق در شبکه بیت کوین ؛ محققان ونزوئلایی بر روی گسترش واستفاده شبکه بیت کوین با استفاده از امواج رادیویی بدون نیاز به اینترنت درحال فعالیت هستند.

محققان ونزوئلایی به علت قطع اینترنت وبرق در زمانهای خاص که موجب می شود اتصال شبکه بیت کوین قطع شود،با استفاده از امواج رادیویی به گسترش شبکه بیت کوین در زمان آفلاین پرداختند.
لوچا مش (لوکا مش) Loca Mesh یک پروژه متن باز به رهبری رندی بریتو Randy Brito است.

رندی بریتو ، عضو سازمان بیت کوین ونزوئلا است .بریتو در گفتگو با اعضای گروه مونرو توضیح داد:

وی گفت: “ما در شرایطی که به هیچ وجه اینترنت ندارید ، به دلیل عدم وجود زیرساخت ها ، سانسور هدفمند یا در صورت تمایل برای ناشناس شدن ، کاری می کنیم تا شما نمی خواهید آدرس IP خانه / تلفن خود را افشا کنید. که به هویت شما مرتبط است. . Locha قصد دارد این امکان را برای علاقه
مندان به تکنولوژی فراهم آورد که بتوانند فرستنده سازگار با مش را از نو بسازند. این نرم افزار منبع باز و در دسترس همگان است.
وبه بازار فروش رسیده است.

در مصاحبه با Cointelegraph ، بریتو عنوان کرد که این شبکه لزوماً به گره های متصل به اینترنت از طریق تلفن ثابت متکی نخواهد بود. کاربران دارای ظروف ماهواره ای همچنین می توانند به عنوان دروازه عمل کنند و داده ها را دوباره درون شبکه Locha ارسال کنند.

بیشتر بخوانید:  نیم نگاه دیجیتالی در برگر کینگ

وی در پاسخ به این سؤال که آیا کاربران در کشورهای بحران زده مانند ونزوئلا توانایی تهیه و دسترسی به دستگاه را دارند یا خیر ، پاسخ داد: “ما انتظار نداریم قیمت آن بسیار بالا باشد ، هدف ما این است که دستگاه Turpial را تا حد امکان قابل حمل و مقرون به صرفه جلوه دهیم.
خرید آنها از هر کشوری امکان پذیر خواهد بود .

صرافی ایرانی کارت

موانع کار های امواج رادیویی به جای اینترنت و برق در شبکه بیت کوین

با این حال ، پیشرفت تیم هنوز کند است. پیش بینی می شود یک دستگاه آماده تولید تا 2-2020 تکمیل شود. این تیم در حال حاضر به دنبال تأمین بودجه است ، و بریتو خاطرنشان کرد که بودجه توسعه را سرعت می بخشد.

ما فکر می کنیم با بودجه بیشتر ، ما می توانیم زودتر به سخت افزار و نرم افزار آماده تولید برسیم ، درست همانطور که با سرمایه گذاری ها و کمکهای مالی ما توانستیم به نسخه های سخت افزاری خود و نرم افزارهای مورد نیاز نرم افزار برسیم.

طاهره محمدیان

کارشناس روانشناسی | پژوهشگر فناوری های جدید وتولید محتوا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا