اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد 865 درصدی Ravencoin

رشد 865 درصدی Ravencoin

بحث و جدل در مورد کارمزد خرید سهام های سنتی جان تازه ای به پروژه های توکنیزه شده مثل ریون کوین داده است.
موج جدیدی از خرید ها به سوی ریون کوین روانه شد و باعث شد قیمت این ارز دیحیتال در 20 روز گذشته بیش از 800 درصد افزایش یابد.
داده های CoinTelegraph Markets و TradingView نشان می‌دهد که ارز دیجیتال RVN در تاریخ 29 ژانویه قیمتی معادل 0.016 دلار داشت و دچار افزایش قیمت شد و در 19 فوریه به 0.189 دلار رسید و رکورد جدیدی را ثبت کرد. در کنار آن رکورد 1.28 میلیارد دلار حجم معاملات را در شبانه روز گذشته ثبت کرد.
نمودار قیمت ریون کوین
جست و جویی در صحفه توئیتر این پروژه نشان می‌دهد در 27 ژانویه هنگامی که این اکانت رسمی پروژه توئیتی گذاشت مبنی بر اینکه:
بازار های سهام در حال تغییر و تحول هستند، ریون کوین اینجاست برای کسانی که می‌خواهند سرویسی را راه اندازی کنند یا دارایی دیجیتال خود را بسازند.
در آن زمان به لطف Wallstreetbets و فشار آن به GameStop بازار های مالی سنتی تحت فشار قرار گرفتند که منجر به تعلیق کوتاه مدت شرکت های کارگزاری بورس برای دسترسی به چندین سهام شد.
توئیتی که در 29 ژانویه نوشته شده بود:
” ریون کوین به طور خاصی توکنیزه شده بود و ممکن است مشکلاتی که در بازارهای سنتی به دلیل وجود داشتن لجر های بد حضور دارند با استفاده از این فناوری حل شوند.”
پس از این توئیت ریون کوین به 0.036 دلار رسید که البته بعد از آن دچار اصلاح قیمت شد و تا 0.023 دلار سقوط کرد.
داده های VORTECS در تاریخ 17 فوریه نشان می‌دهند که سیگنال هایی مبنی بر این افزایش قیمت شدید ریون کوین وجود داشته است.
امتیاز  VORTECS مقایسه الگوریتمی تاریخ این ارز و شرایط فعلی بازار که ترکیبی از حجم معاملات، تغییرات قیمت اخیر و فعالیت توئیتر و… است.
ریون کوین چیست
همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌شود، امتیاز VORTECS در 14 فوریه به پایین 56 رسیده و سپس در 17 فوریه به بالاترین سطح یعنی 84 رسیده است، کمی بعد از آن قیمت ریون از 0.074 به قیمت فعلی یعنی 0.157 دلار افزایش یافت.
در کنار افزایش قیمت، حجم معاملات ریون کوین هم افزایش است که ارزش کل بازار آن را به 1.2 میلیارد دلار رسانده است که ریون کوین را به پر رشد ترین ارز دیجیتال در 20 روز اخیر تبدیل کرده است.
منبع: cointelegraph

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  قوانین رمزنگاریی جدید برای برخی از مشاغل دولتی روسیه

 

کوین کده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا