اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اظهار نظر رائول پال: بیت کوین بزرگترین فرصتی قانونی است که تاکنون دیده ام!

salamcrypto

با بیش از 20 درصد افزایش بیت کوین در این ماه ، جهان در حال حرکت به سمت منحنی اعتماد می رود وبیت کوین در روندی صعودیاست.

هنگامی که RIA ها و سرمایه گذاران سازمانی ابزاری برای افزودن ارز های دیجیتال  به اوراق بهادار در اختیار داشته باشند ، تریلیون ها دلار در دسترس خواهد بود که تأثیر زیادی بر اقتصاد  خواهد داشت. ارز دیجیتال  برخلاف هر چیز دیگری دارای سود و ضرر است. این اساساً همان چیزی است که بومرز در سال 1981 در بازار سهامپیدا کرد و شگفت انگیز است.

رائول پال ، مدیرعامل Real Vision در جلسه توجیهی روزانه گفت ، بیت کوین سریعتر از آنچه مردم تصور می کردند جریان اصلی را درپیش می گیرد.

پال نظر  خود را در مورد بیت کوین توضیح داد و گفت که ارز دیجیتال تقریباً برتر از هر نتیجه دیگری است و فکر می کند،  کلید اصلیسال آینده خواهد بود. پال معتقد است که در ادامه کار ، جهان با ویروس covid-19 و کندی اقتصادی در حال حاضر ، ارزهای دیجیتال به یک دارایی ذخیرهجهانی تبدیل خواهد شد. وی گفت : محرک های بیشتر و چاپ پول بیشتر وجود دارد و ارزش پول فیات در مقابل این دارایی ها کاهش می یابد. نه تنها این ارز هایدیجیتال ذخیره ای با ارزش هستند ، بلکه اینده ای روشن در برابر انهاست. پال گفت که او قبلاً دارایی با این ویژگی را ندیده است  یعنی دارایی که قرار است مانند یک سهام فناوری تجارت کندو این ویژگیتوانمند است.

وی گفت: “بیت کوین بزرگترین فرصتی قانونی است که من تا به حال دیده ام .”

پال همچنین بحث کرد که چگونه تغییر RIA ها و سرمایه گذاران نهادی برای افزودن ارز دیجیتال به اوراق بهادار باعث تغییر بازی میشوند. ETF در حال ورود به این مساله است. مسئله این نیست که آیا تصویب می شود ؟چه زمانی تصویب می شود ؟ به محض اینکهابزارهایی را برای قرار دادن ارز های دیجیتال در حقوق بازنشستگی و 401Ks  بدهید ، تریلیون ها دلار در دسترس خواهد بود. وی گفت که شما فقط به درصد کمی از آن برای ورود به این قسمت نیاز دارید و همین مقدار کم تأثیر زیادی خواهد داشت.

پال مصاحبه را با افکار خود در مورد مشخصات نسبی ریسک / پاداش بیت کوین در یک زمان با بازده کم سابقه اوراق قرضه و بازارسهام در بالاترین حد خود به پایان رساند. وی گفت که ارز دیجیتال  برخلاف هر چیز دیگری دارای ویژگی ریسک و سود است. ایناساساً همان چیزی است که بومرز در سال 1981 در بازار سهام یافت. “این شانس دوباره در حال راه اندازی است. این شگفت انگیز تنظیم شده است. “

وی ادامه داد:

من در هیچ سهامی که در مقاله ذکر شد موقعیتی نداریم و هیچ برنامه ای برای شروع هرگونه موقعیت در 72 ساعت آینده نداریم. منخودم این مقاله را نوشتم و نظرات خودم را بیان می کنم. من با هیچ شرکتی که سهامش در این مقاله ذکر شده باشد ارتباط تجاریندارم.

کاملاً واضح است ، اما می گویم تا ابهامی ایجاد نشودمطالب موجود در برنامه ها و انتشارات ویدیوییREAL VISION GROUP (در مجموع با عنوان “RV RELEASES” یاد می شود) برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است ،فقطمشاوره سرمایه گذاری نیست.

اطلاعات موجود در RV RELEASES از منابعی بدست آمده است که قابل اعتماد هستند ، اما Real Vision و همکاران آن ، توزیعکنندگان و / یا ناشران ، مجوز دهندگان و کارمندان مربوطه ، پیمانکاران ، نمایندگان ، تأمین کنندگان و فروشندگان (در مجموعاحزابوابسته“) هیچ صحبتی ، به موقع یا کامل بودن مطالب در RV RELEASES را نشان یا ضمانت نکنید. هر داده ای که در RV RELEASES گنجانده شده است فقط نظر است و برای اهداف سرمایه گذاری نیست. هرگونه نظر یا پیشنهادی بیان شده در RV RELEASES بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است.

انتشارات RV ، صریح و ضمنی ، توصیه نمی کنند و هیچ استراتژی سرمایه گذاری را پیشنهاد نمی کنند. گروه Real Vision و اشخاصوابسته به آن از کلیه مسئولیتهای مربوط به خساراتی که ممکن است (اعم از مستقیم ، غیرمستقیم ، نتیجه ای ، حادثه ای ، مجازات کنندهیا غیر از این) از هرگونه استفاده از اطلاعات موجود در انتشار RV ناشی شود را قبول نمی کند.

گروه Real Vision و احزاب وابسته آن به اهداف خاص سرمایه گذاری ، وضعیت مالی یا شرایط هیچ یک از افراد ، گروهی از افراد یاواحد تجاری توجهی ندارند. RV Releases هیچ نظری در مورد ارزش آینده هرگونه اوراق بهادار ، ارز دیجیتال یا ابزار سرمایه گذاریبیان نمی کند.

شما باید در مورد  مطالب مورد بحث یا توصیه  شده به دنبال مشاوره مالی و هرمشاوره ای دیگر باشید و  توجه داشته باشید که ممکناست ارزش سرمایه گذاری ارزهای  دیجیتال کاهش یابد ، ممکن است کمتر از آنچه در اصل سرمایه گذاری کرده اید بازپرداخت کنید وعملکرد گذشته لزوماً منعکس کننده عملکرد آینده نیست.

منبع: سیکینگ الفا

بیشتر بخوانید:  زین پس امکان ارسال و دریافت توکن های بومی Daedalus

گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا